Galaxy Note9 to wciąż świetny flagowiec od Samsunga, który zadebiutował w 2018 roku. Urządzenie zostało przyjęte wprost fenomenalnie, a dziś jego użytkownicy załapali się na niezłą niespodziankę. Mowa oczywiście o aktualizacji do One UI 2.1, która wprowadza kilka nowości i usprawnień względem poprzedniej wersji Samsungowej nakładki. Pierwsi szczęśliwcy mogą ją już instalować.

Samsung Galaxy Note9 z aktualizacją do One UI 2.1

Samsung Galaxy Note9

Od dłuższego czasu było wiadomo, że rodzina Galaxy Note9 otrzyma uaktualnienie do One UI 2.1. Nie było jednak jasne, kiedy dokładnie można się spodziewać aktualizacji. Teraz jednak Samsung dość niespodziewanie udostępnił najnowszą wersję nakładki pierwszym posiadaczom Galaxy Note9 z Niemiec. Nowe oprogramowanie zostało oznaczone numerem N960FXXU5ETF5 i waży 1,2 GB, czyli dość sporo. Jak nie trudno się domyślić, aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie.

Zobacz także: Wyciekły numery telefonów wielu użytkowników WhatsAppa! Sprawdź, czy twój także

Choć uaktualnienie na razie dostali tylko obywatele Niemiec, zazwyczaj po nich przychodzi kolej na Polaków. Niewykluczone więc, że wyczekiwany update trafi do polskich użytkowników Galaxy Note9 już na dniach. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to warto wspomnieć m.in. o nowych trybach aparatu, funkcji szybkiego udostępniania, a także poprawkach błędów i niedociągnięć. Jeśli nie możecie się już doczekać One UI 2.1, to nie pozostaje wam nic innego, jak regularnie sprawdzać dostępność aktualizacji w ustawieniach. Kto wie, może za którymś razem akurat się pojawi?

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.