Globalna wersja Motoroli Droid Turbo już w drodze!

Newsy

Motorola_Global_DROID_Turbo_Event_01

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Po zapowiedzi Droid Turbo wiele osób mogło czuć się zawiedzionych z powodu małej dostępności smartfona. Iście flagowa specyfikacja w połączeniu w mniejszym niż w Nexusie 6 ekranem, zachęca sporą liczbę osób do nabycia urządzenia. Na szczęście, Motorola poszła po rozum do głowy i zaanonsowała nową wersję smartfona, którą będzie można nabyć nie tylko w sieci Verizon, ale także na globalnym rynku.

 

Spekulacje mówią o Moto Maxx lub Moto S jako nazwie tego tajemniczego urządzenia. W ciągu najbliższych dni dowiemy się więcej na temat Droid Turbo i jej dostępności poza Verizonem. Czy Motorola rozszerzy sprzedaż poza Stany Zjednoczone, a jeżeli tak to kiedy to nastąpi? Tymi informacjami będziemy się z Wami dzielić na bieżąco.

Czy kupilibyście Droid Turbo jeśli byłaby dostępna u nas?

 

Źródło: talkandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x