HBO GO należy do grona największy i najpopularniejszych platform streamingowych na świecie. W ofercie giganta można znaleźć naprawdę wiele filmów i seriali, a co najważniejsze – nowości nieustannie przybywa. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo na HBO GO pojawiła się garść interesujących produkcji. Z ich pełnym zestawienie można się oczywiście zapoznać w dalszej części niniejszego wpisu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – co dziś dodano? Wtorek, czerwiec 2020

HBO GO logo

HBO GO nie próżnuje, bo platforma doskonale wie, że musi regularnie dodawać nowości, aby nie zanudzić obecnych subskrybentów. Konkurencja jest ogromna, więc gdyby było inaczej, to użytkownicy HBO GO szybko by się nią zainteresowali. Dziś w tytułowym serwisie pojawiło się kilka nowości, których pełna lista prezentuje się następująco:

  • Stargirl (2020) [odcinek S01E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Co robimy w ukryciu / What We Do in the Shadows (2019) [odcinek S02E09] [+ audio] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Roswell, w Nowym Meksyku / Roswell, New Mexico (2019) [odcinek S02E12] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Premiera Huawei P Smart S. Ekran OLED, potrójny tylny aparat i NFC w świetnej cenie – czego chcieć więcej?

Powyższe zestawienie składa się z trzech tytułów. Nie jest to może najlepszy wynik w historii aktualizacji biblioteki HBO GO, ale zawsze mogło być znacznie gorzej. Dajcie znać poniżej, które nowości interesują was najbardziej!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.