W grudniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że poza flagowymi modelami OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro, firma planuje też wypuścić smartfon ze średniej półki wydajnościowej. Na początku sądziliśmy, że będzie nim OnePlus 8 Lite, a później wyszło na jaw, że może chodzić o OnePlusa Z. Teraz jedna pojawiły się jeszcze inne informacje sugerujące, jak naprawdę będzie się nazywać nadchodzący średniak od OnePlusa. Ponadto poznaliśmy jego prawdopodobną datę premiery.

OnePlus Z z inną nazwą i data jego premiery

Max J., czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”, wyraźnie zasugerował, że OnePlus Z, którego specyfikację i cenę wczoraj poznaliśmy, będzie się w zasadzie nazywał OnePlus Nord. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna ma rzeczywiście rację, bo w marcu OnePlus zastrzegł nazwę „Nord by Oneplus”, a to nie wygląda na przypadek. W komentarzach pod postem na Twitterze tipster w odpowiedzi na pytanie związane z OnePlusem Z wspomniał, że „nie kojarzy żadnego OnePlusa Z”, co jest kolejną sugestią, że średniak OnePlusa będzie nosił inną nazwę.

Zobacz także: Wyciekły numery telefonów wielu użytkowników popularnego komunikatora WhatsApp! Sprawdź, czy twój także

Jeśli zaś chodzi o datę premiery OnePlusa Nord, bo tak będziemy go teraz nazywać, to według zaufanych źródeł portalu Android Central, smartfon ma zostać oficjalnie zaprezentowany już za miesiąc, 10 lipca w Indiach. Podana data wydaje się wysoce prawdopodobna, zresztą tak samo jak nazwa OnePlus Nord, co oczywiście nie oznacza, że należy brać te informacje za pewnik. Wręcz przeciwnie – dopóki w temacie nie wypowie się sam OnePlus, wszystkie doniesienia pozostają tylko i wyłącznie niepotwierdzonymi plotkami.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.