Mi Band 5 od Xiaomi zbliża się wielkimi krokami, bo premiera nowej opaski sportowej została zaplanowana na najbliższy czwartek. Na temat nadchodzącego urządzenia pojawiło się już naprawdę wiele plotek i przecieków, a dziś Chińczycy oficjalnie potwierdzili nowe funkcje, które trafią do Mi Band 5. Wśród nich znalazło się m.in. wyczekiwane NFC. Zapowiada się prawdziwy hit!

Opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5 z NFC i wieloma innymi funkcjami – to już pewne

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi nie przestaje zalewać nas nowymi informacjami o swojej nadchodzącej opasce. Dziś rano Łukasz pisał o ładowaniu magnetycznym w Mi Band 5, a teraz na oficjalnym plakacie firma ujawniła, jakie funkcje już na pewno trafią do tytułowego urządzenia. Wśród nich znalazły się m.in. następujące:

  • Większy ekran OLED
  • NFC
  • Ładownie magnetyczne
  • Zdalne wykonywanie zdjęć po połączeniu ze smartfonem
  • 11 profesjonalnych trybów sportowych
  • Tryb związany ze zdrowiem kobiet

Zobacz także: Obejrzyj reklamę, aby odblokować smartfon Samsunga – One UI 2.5 może wprowadzić naprawdę skandaliczną nowość

Warto zaznaczyć, że wymienione funkcje są pewniakiem, jeśli chodzi o ich obecność w Mi Band 5. Powyższy plakat został bowiem opublikowany na oficjalnym profilu Xiaomi na portalu Weibo. Na dobrą sprawę jedyną niewiadomą na temat opisywanego urządzenia jest obecnie jego cena. Niemniej jednak Xiaomi raczej wyceni Mi Banda 5 rozsądnie – tak, jak poprzednie generacje. W Polsce cena raczej na pewno nie przekroczy 200 zł. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.