Nowe oferta Play wystartuje jutro, czyli 9 czerwca. Operator zadbał o różnorodność i zdecydował się na to, by w większych grupach, wychodziło sporo taniej. Do tego do oferty mają zostać dołączone nowe smartfony, które mają obsługiwać standard sieci 5G, a wśród nich pojawią się LG V60 ThinQ 5G oraz Xiaomi Mi 10 Lite 5G. Co znajdziemy w nowych pakietach?

Nowa oferta Play

Nowa oferta Play
Fot. Play

Nowa oferta Play w opcji abonamentowej, oferuje nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz oczywiście rozmowy. Do tego dochodzą jeszcze spore pakiety danych, które uzależnione będą od wybrania konkretnej opcji (w pakiecie M do 20 GB, a w L nawet do 70 GB). W przypadku HOMEBOX pojawią się także nielimitowane GB – zarówno w telefonie, jak i w routerze domowym. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z nowej oferty Play, będą mogły także liczyć na ciekawe dodatki. Wśród nich warto wymienić darmową subskrypcję na Tidal (trzy miesiące w ofercie M i sześć w L oraz HOMEBOX). Do tego ma dojść jeszcze usługa PLAY NOW lub Bezpieczna Rodzina (usługa, pozwalająca na sprawdzenie, gdzie znajdują się najbliżsi).

Jedną z ciekawszych rzeczy w nowej ofercie operatora, będzie możliwość dokupowania numerów z kartami SIM do konkretnego abonamentu. To będzie obowiązywało w opcjach DUET oraz RODZINA. W tym ostatnim będzie można dokupić do 10 numerów. W obu przypadkach każdy z nowych numerów ma kosztować równo 35 złotych miesięcznie. Co więcej, w przypadku co piątej karty, ta będzie za 0 złotych miesięcznie. Duże rodziny czy grupy, mogą więc ze spokojem zainteresować się tą opcją. W końcu darmowy numer nie jest czymś, co spotyka się na co dzień.

Zobacz też: Abonament RTV – ściągalność długów wstrzymana przez Pocztę Polską

Nowa oferta Play
Fot. Play

Play ostatnio ogłosił, że rozbudowuje dostęp do swojej infrastruktury 5G, ale będą mogli z niej korzystać wszyscy klienci operatora, a nie tylko nowi. Łącznie zasięg ma objąć 53 miejscowości i to nie tylko duże miasta.

Źródło: Play Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.