Gry z AppGallery, które pobierze się na swojego smartfona, mogą zaowocować dodatkowymi Punktami Huawei. Ten będzie można ponownie wykorzystać w sklepie producenta, co niejako sprawia, że wydatki w grach się zwracają. Bowiem warunkiem do uzyskania Punktów Huawei, jest dokonanie zakupu w konkretnych produkcjach, które dostępne są w AppGallery.

Gry z AppGallery z dodatkowymi punktami

Gry z AppGallery promocja
Fot. Huawei

Huawei przychodzi z nową promocją dla tych użytkowników, którzy lubią rozgrywki mobilne. Warto przypomnieć, że dalej obowiązuje promocja, która sprawia, że można mieć Tidal HiFi za darmo na pół roku. Teraz mówimy jednak o trochę innej skali, bo żeby zyskać, trzeba najpierw wydać. W sumie wychodzi się więc „na zero”. Jednak osoby, które regularnie korzystają z gier mobilnych i dokonują w nich zakupów, mogą liczyć na ciekawy bonus. Żeby jednak z niego skorzystać, muszą grać w konkretne produkcje. Który gry z AppGallery biorą udział w promocji? Tutaj pod uwagę brane są cztery produkcje.

  • World of Tanks
  • Lords Mobile
  • Guns of Glory
  • Gods and Glory

Pobierając jedną z wyżej wymienionych gier na urządzenie mobilne, a następnie dokonując w niej jakiegokolwiek zakupu, dostanie się zwrot w Punktach Huawei. Ten będzie stanowił równowartość wydanej w grze kwoty (np. wydając w grze 20 złotych, dostaje się 20 pkt. Huawei). Punkty można ponownie wykorzystać w grach do kolejnych zakupów, ale także korzystać z nich w usłudze Huawei Video, czy wybierając dla siebie motywy na smartfona. Należy pamiętać, że trzeba być zalogowanym do Huawei ID, a same zakupy mają być dokonywane za pośrednictwem karty płatniczej lub operatora. Ich równowartość ma być automatycznie zwracana w Punktach Huawei w momencie, kiedy tylko dokona się płatności.

Zobacz też: T-Mobile także startuje z 5G

Promocja trwa od dziś (8 czerwca), a kończy się 23 czerwca. Jest więc jeszcze chwila na to, by z niej skorzystać. To może się opłacać tym graczom, którzy regularnie dokonują zakupów w którejś z wyżej wymienionych pozycji.

Źródło: Huawei Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.