Sharp Aquos 104SH – bestia ze Wschodu

Newsy

sharp-aquos-104sh

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Japoński operator Softbank jest ostatnio bardzo rozpieszczany przez producentów urządzeń z Androidem. Pisaliśmy dziś o nowym smartfonie Dell, wyposażonym w Super AMOLED Plus o rozdzielczości qHD i dwurdzeniowy procesor Snapdragon. Przed chwilą do Sieci przedostały się nowe doniesienia na temat nadchodzącego telefonu firmy Sharp, który jest o dziwo jeszcze mocniejszy.

Sharp 104SH przyciąga uwagę ekranem LCD o rozdzielczości HD (1280×720) i przekątnej 4,5″. Ciekawie zapowiada się też użyty procesor – jest to dwurdzeniowy TI OMAP 4460 o taktowaniu 1.5 GHz z układem graficznym PowerVR SGX540. Wiemy też, że użyty aparat pozwoli na wykonywanie zdjęć o rozdzielczości aż 12 MPx, a dzięki obsłudze standardowych częstotliwości GSM nowy Sharp będzie bez problemu działał na całym świecie.

Sugerowana data premiery jest bardzo odległa – urządzenie ma być dostępne dopiero wiosną przyszłego roku.

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x