Tidal HiFi za darmo to okazja, która szybko może się nie powtórzyć. Huawei już raz informował o tym, że dla osób posiadających smartfony Huawei P40, ma do zaoferowania darmowy dostęp do usługi. Teraz promocja została wydłużona, a dodatkowo mogą z niej skorzystać także posiadacze innych smartfonów od producenta. Co trzeba zrobić, żeby dostać dostęp do streamingu za darmo?

Tidal HiFi za darmo

Tidal HiFi za darmo Huawei
Fot. Tidal

Z promocji, która oferuje Tidal HiFi za darmo na pół roku, będą mogli teraz skorzystać posiadacze smartfonów Huawei P40, P40 Pro oraz Huawei Mate 30 Pro, Y6p oraz Y5p. Mówimy więc tutaj o modelach, które oparte są o Huawei Mobile Services, czyli autorskim systemie producenta. Co zrobić, żeby skorzystać z oferty? Przede wszystkim należy być zalogowanym do Huawei ID oraz mieć na telefonie aplikację Huawei Member Center (tą można pobrać z AppGallery).

W tej właśnie aplikacji należy kliknąć baner promocyjny z grafiką Tidal HiFi, gdzie dostanie się specjalny kod promocyjny. Ten należy zarejestrować na stronie Tidal i to wystarczy. Oczywiście trzeba mieć także konto w serwisie, więc jeżeli się z niego nie korzystało, trzeba będzie się zarejestrować. Żeby korzystać z Tidal HiFi za darmo przez pół roku, kupon trzeba odebrać do końca sierpnia tego roku. Wykorzystać go można będzie do końca roku, czyli do 31 grudnia.

Zobacz też: Specjalna wersja konsoli dla fanów Cyberpunk 2077

Widać, że Huawei coraz mocniej stara się przekonać niezdecydowanych do tego, by jednak mu zaufali. HMS rozwija się bardzo szybko. Ostatnie tygodnie przyniosły m.in. aplikacje bankowe od PKO Banku Polskiego, mBanku czy Idea Banku. Ostatnio w AppGallery pojawiła się także możliwość korzystania z iTaxi, co do tej pory nie było możliwe. Warto także dodać, że korzystający z HMS użytkownicy, dostają darmowy i dożywotni dostęp do nawigacji AutoMapa.

Źródło: Huawei Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.