Selpic to od kilku lat popularna marka oferująca rozwiązania w zakresie druku cyfrowego. Po wprowadzeniu na rynek różnych drukarek ręcznych, takich jak Selpic S1 i S1 Plus, firma chce wypuścić na rynek jeszcze mniejsze urządzenie. Firma planuje wprowadzić na rynek nowy produkt o nazwie Selpic P1. Kieszonkową drukarkę, która poradzi sobie nawet z dużymi kartkami papieru.

Selpic P1 – kieszonkowa drukarka

Selpic P1

Na pewno kojarzycie małe drukarki do zdjęć. Tutaj jednak mamy do czynienia z zupełnie innym podejściem. Drukarka Selpic P1 jest dość użytecznym, przenośnym akcesorium, które może służyć do drukowania dokumentów w podróży. Jest wydajna w drukowaniu logo, tekstów, zdjęć, kodów kreskowych, kodów QR itp. Drukarka może efektywnie drukować na różnych powierzchniach, takich jak metal, tekstylia, plastikowe drewno, skóra, papier i innych, które utrzymają tusz. Użytkownik musi tylko stabilnie przesuwać drukarkę po danym materiale. Pomoże mu w tym wbudowana rolka. Mimo to i tak to będzie wymagało sporej wprawy lub wspomagania się linijką jako prowadnicą. 

Zobacz też: Satelity Starlink staną się (prawie) niewidzialne

Selpic P1 ma wymiary 13 × 3,1 × 2,4 cm cala i waży 180 gramów. Można więc ją schować do kieszeni jak zwykły długopis. Może ona pracować przez 3 godziny na pełnym naładowaniu baterii. Może również wydrukować ponad 90 stron tekstu formatu A4 w ramach pojedynczego wkładu. Umożliwia ona drukowanie w rozdzielczości 600 DPI. Oferuje ona 6 różnych kolorów bazowych. Można nią zarządzać dzięki aplikacji na Windowsa i Mac OS, iOS a także na Androida. Ogólnie rzecz biorąc, nowa drukarka ręczna jest dość przydatna w podróżach służbowych i pracy biurowej. Jeśli chodzi o cenę, to ma ona wynosić około 155 USD, czyli 610 PLN. 

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.