Zostań #JETsetterem – takim hasłem Samsung promuje swoją akcję, w której szuka w Polsce testerów bezprzewodowych odkurzaczy. Testerzy doświadczenia w sprawdzaniu możliwości różnego rodzaju urządzeń elektronicznych mieć nie muszą. Producent wyłoni ich spośród zwykłych ludzi, którzy zgłoszą się do programu ambasadorskiego.

Samsung szuka testerów odkurzaczy – jak zostać jednym z nich?

samsung szuka testerów odkurzaczy

Na wstępnie zaznaczmy, że zgłoszenia są przyjmowane tylko do 7 czerwca, więc trzeba się spieszyć. Osoby zainteresowane testowaniem bezprzewodowego odkurzacza Samsung Jet powinny pobrać grafikę promującą akcję i udostępnić ją na jednym ze swoich profili w social mediach. Trzeba dodać hashtagi #JETsetter, #wyzwanieSamsung, #SamsungJET, #odkurzaczbezprzewodowy. W opisie pod zdjęciem trzeba uzasadnić, dlaczego będzie się najlepszym #JETsetterem. Na stronie internetowej akcji Zostań #JETsetterem należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na wyniki akcji.

Jeśli Samsung wybierze właśnie nas, dostaniemy maila z odpowiednią informacją. Wtedy musimy potwierdzić, czy na pewno chcemy wziąć udział w programie ambasadorskim. Wiąże się on z wykonaniem 5 zadań (po 1 na każdy tydzień trwania testowania), związanych w jakiś sposób z odkurzaczem Samsung Jet. Relacje z wykonywania zadań należy publikować na swoim profilu w social mediach wskazanym podczas rejestracji. Po wszystkich zadaniach trzeba jeszcze wystawić swoją opinię o odkurzaczu.

Czytaj także: Czerwcowe poprawki bezpieczeństwa dla smartfonów Samsunga – oto pełna lista

Co z nagrodami? Wszyscy #JETsetterzy, którzy prawidłowo wykonają zadania w ramach programu ambasadorskiego, będą mogli zatrzymać u siebie odkurzacz otrzymany do testów. Dodatkowo Samsung wybierze 3 osoby spośród testerów, które w najbardziej kreatywny sposób przedstawiały zalety otrzymanego odkurzacza. Osoby te otrzymają oprócz odkurzacza oczyszczacze powietrza Samsung Cube. Samsung ma też nagrody pocieszenia dla tych, którzy zgłoszą się do programu ambasadorskiego, lecz się do niego nie dostaną. 500 pierwszych osób, którym nie uda się zostać #JETsetterami, otrzyma vouchery na dowolną kawę w Costa Coffee.

źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.