ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Realme z nowym kanałem dystrybucji

Realme z nowym kanałem dystrybucji – marka stale się rozwija

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Realme z nowym kanałem dystrybucji to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy mogli mieć problemy z dostaniem sprzętów w swoich miejscowościach. To także znak, że debiut rynkowy producenta w naszym kraju, okazał się sporym sukcesem. Inaczej trudno wyobrazić sobie to, żeby firma inwestowała w kolejny kanał dystrybucji. Realme podąża więc śladem swoich konkurentów i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Realme z nowym kanałem dystrybucji

Realme z nowym kanałem dystrybucji
Fot. Realme 6

Od połowy czerwca, czyli za niespełna dwa tygodnie, Realme pojawi się w 130 sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD. W pierwszej kolejności pojawią się tam dwa modele producenta, a konkretnie Realme C3 oraz Realme 6. Kolejne smartfony także będzie można kupić w sklepach, ale trzeba na nie jeszcze trochę poczekać. Realme z nowym kanałem dystrybucji z pewnością zyska także większe grono klientów. Szczególnie tych, którzy chcą zobaczyć sprzęt na żywo, przed dokonaniem zakupu.

realme rozwija się bardzo szybko. W dystrybucji chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dlatego mocno stawiamy na kanały online, ale sprzedaż stacjonarna również jest dla nas bardzo ważna. Rozszerzenie współpracy z RTV EURO AGD, największą siecią sklepów stacjonarnych w Polsce, to dla nas ważny krok strategiczny. Jesteśmy ambitni, Polska jest dla nas kluczowym rynkiem, dlatego do końca roku chcemy znaleźć się w TOP5 marek w Polsce sprzedających smartfony – mówi Jason Guo, dyrektor realme na Europę Wschodnią. – To nie jest też nasze ostatnie słowo, jeśli chodzi o rozwój sieci dystrybucyjnej. W naszych planach są kolejne współprace z największymi sprzedawcami – dodaje Jason Guo.

Zobacz też: Rozmowa z dyrektorem Realme – konkurencja przynosi korzyści

Stale rozszerzamy portfolio oferowanych produktów i wyszukujemy marki i rozwiązania, które mogą być interesujące dla polskich konsumentów. Zanim wprowadziliśmy do sprzedaży realme, obserwowaliśmy jego ekspansję na świecie, analizowaliśmy także parametry produktów. Realme jest dobrą ofertą dla naszego rynku, bo smartfony tej marki łączą ciekawy design, dobre wyposażenie techniczne z przystępną ceną, a takie rozwiązania klienci cenią  – powiedział Mariusz Joachimiak, Szef Działu Handlowego w RTV EURO AGD. – Interesująco zapowiada się również premiera produktów z zakresu internetu rzeczy i sztucznej inteligencji (AIoT), dzięki którym użytkownicy realme będą mogli zbudować inteligentny ekosystem sterowany smartfonem.   

Na łamach naszego portalu możecie przeczytać recenzje następujących sprzętów od Realme:

Źródło: Realme informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy