ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola Edge Plus lite

Motorola Edge+ z lepszym aparatem od Pixela 4 i iPhone’a 11? Na to wygląda

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Motorola Edge+ zadebiutowała stosunkowo niedawno, jako pierwszy od dawna flagowiec tytułowego producenta. Firma włożyła w niego naprawdę dużo pracy, co wydaje się teraz przynosić pierwsze efekty. W teście możliwości aparatu wykonanym przez DxOMark smartfon osiągnął bowiem fenomenalny wynik, który przewyższa nawet ten osiągnięty przez Pixela 4 czy iPhone’a 11.

Test aparatu Motoroli Edge+ według DxOMark – jak poradził sobie smartfon?

Motorola Edge+ DxOMark

Tym razem DxOMark wzięło na warsztat najnowszą Motorolę Edge+. Smartfon zdobył łącznie 113 punktów, co pozwoliło mu uplasować się na 20 miejscu urządzeń z najlepszymi aparatami. W teście wspomnianego aparatu Motorola Edge+ zgarnęła 119 punktów, a w teście wideo – aż 101. W przypadku tego pierwszego smartfon chwalono najbardziej za autofocusa, ekspozycję, kolory, redukcję szumów, a także teksturę. Z kolei w teście wideo najmocniej wyróżniły się takie aspekty jak autofocus, stabilizacja, kolory, ekspozycja i redukcja szumów.

Zobacz także: Mi Band 4 z NFC zmierza do Europy! Wiemy, kiedy spodziewać się premiery

Nie da się ukryć, że wyniki Motoroli Edge+ są godne podziwu. Oczywiście według DxOMark Huawei P40 Pro nadal pozostaje niekwestionowanym królem mobilnej fotografii, ale jak już wspomniałem, nowemu flagowcowi Motoroli udało się prześcignąć m.in. Pixela 4 i iPhone’a 11, a to już nie lada osiągnięcie. Swoją drogą ciekawe, jak w teście DxOMark poradziłaby sobie zwykła Motorola Edge, która już niedługo trafi do sklepów w Polsce. Niewykluczone, że redakcja wkrótce weźmie ją na warsztat.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy