HBO GO jest jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Platforma cieszy się ogromnym zainteresowaniem także w Polsce, gdzie abonament opłaca regularnie naprawdę sporo osób. Teraz Plus wystartował z kolejną edycją promocji, w której jego klienci mogą całkowicie za darmo wypróbować tytułowy serwis streamingowy.

Miesiąc HBO GO za darmo w Plusie – jak skorzystać z okazji?

Sobotnia aktualizacja HBO GO

Plus po raz kolejny wprowadził promocję, w ramach której klienci mogą za darmo odebrać miesiąc dostępu do HBO GO. Niestety okazja jest przeznaczona tylko dla posiadaczy ofert na abonament, którzy wcześniej z niej nie korzystali. Aby skorzystać z promocji i tym samym zyskać miesiąc bezpłatnego dostępu do HBO GO, wystarczy wysłać SMS-a o treści AKT HBO3 na numer 2601 lub zadzwonić na infolinię (601-102 -601). Osobom, które już wcześniej brały udział w promocji i wysłały kolejnego SMS-a, zostanie naliczona opłata.

Zobacz także: HBO GO udostępniło pełną listę filmów i seriali, które doda do oferty w czerwcu 2020 – będzie co oglądać!

Nie da się ukryć, że okazja jest naprawdę fajna. Miesiąc to znacznie dłużej niż siedem dni, które HBO GO oferuje za darmo nowym użytkownikom chcącym wypróbować usługę. Po wzięciu udziału w promocji oczywiście będzie można dalej oglądać materiały dostępne na tytułowej platformie, ale już za opłatą wynoszącą 24,90 zł, pobieraną co 30 dni. Więcej o opisywanej promocji można przeczytać na stronie internetowej Plusa. Zamierzacie z niej skorzystać? Dajcie znać w sekcji komentarzy!

Źródło: Plus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.