Orange na kartę może być wyjątkowo opłacalnym wyborem, pod warunkiem, że jest się nowym klientem sieci. Operator zdecydował się na wypuszczenie kolejnej promocji, która podwaja ilość Internetu dla nowych klientów. Nie trzeba się nawet specjalnie śpieszyć z podjęciem decyzji, bo sama oferta ma obowiązywać aż do 31 sierpnia tego roku.

Orange na kartę podwaja Internet

Orange na kartę podwaja Internet
Fot. Orange Polska

Ostatnio Orange zdaje się rozpieszczać swoich klientów, którzy korzystają z oferty na kartę. Dalej można korzystać z podwojenia wartości doładowania, jeżeli zrobi się je przez Internet, o czym szerzej pisał dla was Mateusz. Teraz przyszła pora na nowych klientów, którzy nie korzystali jeszcze z Orange na kartę. Ci mogą bowiem liczyć na dodatkowe GB w ofercie, na których wykorzystanie będą mieli 14 dni. Co zrobić, żeby skorzystać z promocji podwajającej ilość pakietu danych z 6 GB do 12? Nie trzeba się przy tym specjalnie natrudzić.

Wystarczy kupić Starter od Orange o wartości 5 złotych, a po aktywacji oraz rejestracji, do konta zostanie przypisanych dodatkowych 6 GB. Łącznie z tymi, które są już na karcie, daje to 12 GB do wykorzystania. Jak wspomniałem wyżej, dodatkowe GB należy wykorzystać w ciągu 14 dni od momentu aktywacji, co nie będzie pewnie takie trudne. To bowiem środki z bonusowych GB są wykorzystywane jako pierwsze. Warto tutaj dodać, że z promocji wyłączony jest Starter za 5 złotych, który można kupić w sieci sklepów Żabka i który ma już 15 GB bonus.

Zobacz też: Nowe menu w Android 11

Jeżeli ktoś rozważał przejście do Orange na kartę, to teraz ma ku temu sensowny powód. Regulamin promocji znajdziecie na stronie operatora i warto się z nim zapoznać. Spokojnie, ma tylko jedną stronę i napisany jest zrozumiałym językiem.

Źródło: Orange Polska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.