zte-smart-tab-7-fcc-580x337-540x313
ZTE nie zwalnia. Kilka dni temu pisaliśmy o ciekawej propozycji, od wciąż mało znanej marki jaką jest ta firma, a więc 7-calowym tablecie z Tegrą 3. Wczoraj natomiast do sieci przeciekły pierwsze informacje odnośnie 10-calowej wersji tego urządzenia. Jako że wszyscy przecieki mniej lub bardziej lubimy, o tym również nie omieszkamy wspomnieć.

Amerykańska Federalna Komisja Łączności dostała wczoraj kolejne urządzenie, któremu musi się bliżej przyjrzeć. Tym razem chiński producent nie stawia na kodową, dziwnie brzmiącą nazwę i swojemu nowemu produktowi nadaje przydomek Smart Tab 10. Brzmi ciekawiej i zdecydowanie lepiej się sprzeda. W przypadku T98 mówi się o Tegrze 3. Tutaj natomiast o dwurdzeniowym, 1,2 GHz procesorze. Na potwierdzone dane z pewnością poczekamy jeszcze wiele dni.

Zdjęcie, a właściwie grafika do której dotarł jeden z serwisów, na który się powołujemy, wygląda bliźniaczo podobnie do wersji 7-calowej. W związku z tym, na samych spekulacjach opierają się pierwsze opisy tego produktu. Przypuszczamy, że podobnie jak mniejszy brat, działać będzie w oparciu o Honeycomba w wersji 3.2 i na tym poprzestaniemy.

Pozostałą specyfikacje możecie poznać czytając wyżej podlinkowany artykuł. Głowimy się jednak czy dwa tablety, niemal identycznie wyglądające, z podobną specyfikacją znajdą swoich klientów? Czy chcielibyście go w Polsce?

źródło: Engadget 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Todorczuk