Cena Huawei FreeBuds 3i w Polsce została ustalona na całkiem sensownym poziomie, biorąc pod uwagę to, co mają do zaoferowania bezprzewodowe słuchawki. Co więcej, cena słuchawek Huawei jest niższa, niż można się było tego spodziewać, kiedy po raz pierwszy je zaprezentowano. Wygląda na to, że Polska stała się dla producenta dość ważnym krajem, gdzie trzeba dbać o klienta. To dobrze wróży tym, którzy czekają na przedsprzedaż Huawei P40 Pro+, bo jego cena też może być niższa, niż zakładamy.

Cena Huawei FreeBuds 3i

cena Huawei FreeBuds 3i
Fot. Huawei FreeBuds 3i

Przejdźmy jednak do najważniejszego, czyli tego, ile wynosi cena Huawei FreeBuds 3i. Słuchawki bezprzewodowe kosztują w przedsprzedaży 449 złotych. W tej cenie będą dostępne od dziś, do 14 czerwca, a osoby, które zdecydują się na zakup, mogą liczyć na prezent od Huawei. Wiele firm oferuje dodatki do sprzętów, które trafiają do przedsprzedaży, a Huawei nie jest tutaj wyjątkiem. Tym razem jest to kod oferujący 60-dniowy dostęp do serwisu Audioteka. Żeby go otrzymać, należy wejść na przygotowaną przez producenta stronę i wpisać tam numer seryjny (SN) urządzenia. Warto się pośpieszyć, bo sam kod będzie można wygenerować tylko do 17 czerwca. Aktywować go można do końca września tego roku.

Słuchawki Huawei FreeBuds 3i wyróżniają się przede wszystkim aktywną redukcją szumów do aż 32 decybeli. Zastosowano tutaj trzy mikrofony, a dwa z nich zamontowane zostały od zewnętrznej strony słuchawek. To ma właśnie wpływać na lepszą redukcję szumów z otoczenia (ANC). FreeBuds 3i posiadają także normę IPX4, czyli są odporne na zamoczenie, co może przydać się w czasie deszczowych dni.

Zobacz też: Idea Bank w AppGallery – kolejny bank dołącza do serwisu

Bezprzewodowe słuchawki z ANC w tej cenie, to jednak dalej rzadkość. Jeżeli ktoś szukał dla siebie tego typu rozwiązania, to warto, żeby rozważył zakup, dopóki trwa jeszcze przedsprzedaż. Sprzęt na jednym ładowaniu, jest w stanie wytrzymać do 3,5 godziny słuchania muzyki (2,5 na rozmowy), a dołączone do niego etui, pozwala wydłużyć czas pracy o 14,5 godziny. Słuchawki obsługuje się dotykając ich powierzchni, a paruje się je z telefonem z wykorzystaniem Bluetooth 5.0.

Źródło: Huawei

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.