Realme to stosunkowo świeży producent, który rozwija się w naprawdę imponującym tempie. Firma wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysokiej jakości urządzeniami oferowanymi w niewygórowanych cenach. Od jakiegoś czasu Realme coraz śmielej porusza się na polskim rynku, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że marka właśnie zapowiedziała krajową premierę kilku bardzo ciekawych urządzeń. Jest na co czekać!

Nowe urządzenia Realme zmierzają do Polski: X3 SuperZoom, 5i oraz Realme Watch

Realme Watch

Realme X3 SuperZoom to fenomenalny flagowiec ze Snapdragonem 855+, któremu towarzyszy m.in. aż 12 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Realme 5i jest z kolei ciekawym średniakiem zasilanym przez Snapdragona 665. Jeśli chodzi o Realme Watch, to mamy do czynienia z pierwszym smartwatchem tytułowego producenta, który został zaprezentowany stosunkowo niedawno. Co łączy te wszystkie urządzenia? Ano fakt, że ich polska premiera odbędzie się już w następny wtorek, a konkretniej 9 czerwca o godzinie 11:00.

Zobacz także: HBO GO udostępniło pełną listę filmów i seriali, które doda do oferty w czerwcu 2020 – zapowiada się fenomenalny miesiąc!

Wówczas poznamy też ceny i daty pojawienia się opisywanych produktów w sklepach. Mimo że wymienione urządzenia w Chinach można kupić naprawdę tanio, niestety trzeba mieć na uwadze, że w Polsce zapewne będzie nieco drożej. Niemniej jednak raczej nie będzie można mówić o tragedii, bo Realme doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że dla polskich klientów niewygórowana cena jest bardzo ważna.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.