Pamiętacie może jeszcze tego newsa sprzed kilku miesięcy, gdzie opisywaliśmy przewidywania Strategy Analytics? Rzekomo popularność Androida miała wzrosnąć o 900% w skali roku, dzięki około 30 nowym telefonom wydanym do końca tego roku. Obecnie z nowymi modelami mieścimy się w pierwszej dziesiątce, a już sierpień. Co to oznacza? Przez kilka najbliższych miesięcy niemal co tydzień powinniśmy się spodziewać coraz to nowszych premier.

 

Sony Ericsson Xperia X3, Motorola Morrison i Sholes… dzisiaj przyszła pora na przeciek mniej znanej firmy. MID-02 to najnowsze urządzenie marki Eston które można nazwać 'smartbookiem’. Urządzenie potrafi współpracować zarówno z Androidem jak i Windows CE. Wyposażone jest w procesor Intel Atom Z500 taktowany na 800MHz, 512MB z RAM, 4GB pamięci SSD, oraz pełną klawiaturę QWERTY. Jak przystało na nie małą maszynę znajdziemy tu również wielki dotykowy ekran o przekątnej 4.3 cala.

Eston MID-02 jest już dostępny, lecz tyko w sprzedaży hurtowej.

Więcej informacji na temat urządzenia oraz krótki film można zobaczyć u źródła newsa: http://www.slashgear.com/android-mids-emerge-eston-mid-02-plus-sfr-m-on-video-1151736/
Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.