Wczoraj informowaliśmy was o promocji dotyczącej darmowego synchrobooka od T-Mobile. To jednak nie koniec dobrych wiadomości na ten weekend. Zbliża się dzień Dziecka. Z tej okazji sieć T-Mobile przygotowała dla swoich klientów kolejną niespodziankę. Do zgarnięcia za darmo jest 10 GB Internetu. Wszystkie zainteresowane osoby, które kwalifikują się do odbioru paczki, będą mogły ją aktywować już w poniedziałek, 1 czerwca. Kto może skorzystać z promocji i jak aktywować pakiet darmowych gigabajtów?

10 GB Internetu za darmo od T-Mobile mogą odebrać osoby posiadające ofertę na kartę oraz mix

10 GB za darmo T-Mobile

Niestety osoby posiadające stałe zobowiązanie w postaci abonamentu w T-Mobile nie uczestniczą w promocji. Obowiązuje ona w dniach od 1 do 3 czerwca. Na wykorzystanie dostępnego za darmo pakietu klienci będą mieli 3 dni. Aby aktywować bezpłatne 10 GB w przypadku korzystania z oferty na kartę, należy wysłać SMS o treści „TAK” na numer 80401. Zaś posiadacze mixa muszą wysłać SMS o tej samej treści na inny numer. Różni się zaledwie jedną cyferką na końcu – 80404. T-Mobile przygotowało specjalną podstronę, na której można sprawdzić wszystkie warunki promocji oraz co ważniejsze zobaczyć kiedy dokładnie wystartuje promocja. W lewym górnym rogu strony pojawił się zegar odliczający czas do rozpoczęcia promocji.

Zobacz także: Kolejny maszt uszkodzony w Polsce – straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych

Polecam rzucić okiem na dość krótki regulamin, który znajduje się w prawym dolnym rogu podstrony dotyczącej promocji. Są w nim zawarte szczegółowe informacje dotyczące nie tylko kolejności wykorzystania posiadanych pakietów dodatkowych, ale także lista taryf, które obejmuje wspomniana promocja.

Źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.