Zdjęcia Oppo Band pojawiły się w sklepie internetowym w Chinach i już dziś chyba można stwierdzić, że na rynku pojawi się nowy gracz. To nie pierwsza próba od Oppo, by spróbować swoich sił w czymś innym, niż tylko smartfony. W marcu firma zaprezentowała swój pierwszy smartwatch, a wygląda na to, że teraz szykuje się do premiery swojej opaski sportowej. Czy jest na co czekać?

Zdjęcia Oppo Band

Zdjęcia Oppo Band
Fot. Oppo Band

Zdjęcia Oppo Band, które pojawił się na stronie sklepu JD, czyli jednego z popularniejszych w Chinach, pokazują, że opaska może wyglądać naprawdę ciekawie. Przynajmniej jeżeli chodzi o jeden z jej wariantów, gdzie zdecydowano się na umieszczenie trochę innego rodzaju paska, niż zazwyczaj. Niby to niewielka zmiana, ale z pewnością znajdzie swoich wielbicieli. Sama opaska sportowa od Oppo, nie ma jeszcze swojej daty premiery, ale można podejrzewać, że zobaczymy ją jakoś w czerwcu. Tak przygotowane grafiki świadczą o tym, że premiera musi być już blisko.

Oppo niezbyt chętnie dzieli się informacjami o tym, co będzie oferowała ich opaska sportowa. Dalej tajemnicą pozostaje też cena urządzenia, ale można zakładać, że będzie ona na mniej więcej tym samym poziomie, co produkty konkurencji. W końcu jeżeli Oppo chce przekonać do siebie nowych użytkowników tego typu sprzętów, cena może być tutaj kluczowa. Wiadomo, że Oppo Band będzie miało kolorowy wyświetlacz, ale cała reszta specyfikacji dalej jest nieznana.

Zobacz też: Wielki sukces CD Projekt RED

Zdjęcia Oppo Band
Fot. Oppo Band wersja Neon Genesis Evangelion

Wczoraj Oppo pokazało opaskę ze specjalnym paskiem, który nawiązuje do Neon Genesis Evangelion, które to obchodzi 25 rocznicę. Zapewne produkt w pierwszej chwili pojawi się tylko w Chinach, ale niewykluczone, że następnie zostanie wypuszczony na inne rynki. To samo jednak myśleliśmy o Oppo Watch, a dalej nie ma informacji o jego premierze w naszym kraju.

Źródło: GizmoChina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.