Amazon zaprezentował tablet Kindle Fire

Newsy

scaledwm-3293

Potwierdziły się informacje z pierwszych przecieków dotyczących produktu Amazonu. Koncern na specjalnej konferencji, która cały czas trwa, pokazał m.in. 7-calowy tablet z Androidem. Tablet został pozbawiony jakiejkolwiek kamery, mikrofonu oraz czego można było się spodziewać – modemu 3G. Co ciekawe, jako jeden z niewielu produktów tego typu nie ma żadnego fizycznego przycisku, przynajmniej w widocznym miejscu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Kindle Fire co ciekawe posiada dwurdzeniowy procesor, na chwilę obecną jeszcze nieznane są dokładne specyfikacje. Wiadomo, że będzie posiadał jedynie dwupunktowy multitouch. Wszystkie dane umieszczane w tablecie Amazonu automatycznie znajdują się w specjalnej chmurze. Tablet niestety nie posiada rewolucyjnego wyświetlacza, więc treści wyświetlane będą za pośrednictwem ekranu LCD, który wg obietnic będzie odporny na wszelkie zarysowania, dzięki szkłu Gorilla Glass.

Pominiemy rozwodzenie się na temat zalet związanych z wszystkimi dobrodziejstwami Amazonu, ponieważ w Polsce zwyczajnie nie są dostępne. Przynajmniej na chwilę obecną. Najciekawszą informacją ma być cena – nie 249 dolarów jak przypuszczano wcześniej, a 199 dolarów. Nieco taniej, nieco atrakcyjniej – wciąż drogo. Ciekawi jesteśmy kiedy Amazon zdecyduje się na poszerzenie swojej oferty o kolejne kraje, w tym Polskę.

źródło: Tech Crunch






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x