Udział tabletów z Androidem w rynku rośnie

Newsy

honeycomb

Tabletów z Androidem wciąż przybywa. Analityk Digitimes Research, Luke Lin przyjrzał się danym udostępnianym przez Google, dochodząc do całkiem ciekawych wniosków. W drugim kwartale bieżącego roku na świecie z Android Market skorzystało 1 mln urządzeń, na których znajdował się system Android Honeycomb 3.x. Zaś w samym sierpniu było to już 1,5 mln. Co ciekawe, w trzecim kwartale bieżącego roku ta liczba powinna dobić do minimum 4 mln.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jak widzimy sprzedaż tabletów z tym system cieszy się sporą popularnością. Co ciekawe Lin zauważa, że procentowe prześcignięcie niedoścignionego iPhone’a, smartfonom z Androidem zajęło prawie dwa lata. Czy w przypadku tabletów z tym systemem będzie podobnie?

Wydaje się, że takie statystyki na chwilę obecną nie mają większego sensu. Oczekiwana premiera Ice Cream Sandwich pozbawi problemu wielu ekosystemów. Przynajmniej wg obietnic. Jaka okaże się rzeczywistość?

źródło: Digitimes


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x