Grand-Theft-Auto-San-Andreas-android

Mamy wśród czytelników fanów serii Grand Theft Auto, czyli popularnej GTA? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi twierdząco mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Rockstar, czyli producent tej kultowej już serii ogłosił na swojej oficjalnej stronie wyprzedaż pełnej trylogii dostępnej na urządzenia mobilne z okazji zbliżającej się okrągłej rocznicy 10-lecia San Andreas. Więc jeśli zwlekałeś z zakupem którejś z części, jest to chyba najlepsza do tego okazja!

 

Możecie wierzyć lub nie, ta przełomowa odsłona GTA pod tytułem San Andreas zadebiutowała na rynku dokładnie 26 października 2004 roku, czyli ma już 10 lat! Ci, którym dane było zagrać w tą część za czasów swojej młodości mogą poczuć się już lekko starzy, lecz zapewne jednogłośnie potwierdzą, że były to dobre czasy. Jednak dzisiejsza młodzież także może poczuć ten klimat, a „starzy wyjadacze” przypomnieć sobie fabułę, tym razem na swoich tabletach lub smartfonach.

 

Wszystkie trzy części trylogii są dostępne w Sklepie Play w specjalnej, obniżonej cenie. Rockstar nie podał dokładnie ile potrwa promocja, jednak jest ona na ograniczony czas, więc przypuszczamy, że potrwa do okrągłej rocznicy gry. I tak, GTA 3 oraz GTA Vice City dostępne są w cenie 12 zł (wcześniej ponad 20 zł), a kwota za San Andreas została zredukowana o ponad 40% i wynosi teraz 16,50 zł.

 

Poniżej linki, do Google Play:

 

Graliście w GTA za czasów szkolnych? Zachęcamy do korzystania z promocji, gdyż nie wiadomo ile czasu będzie trzeba czekać na kolejną obniżkę cen.

 

 

Źródło: Rockstar

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski