OnePlus 5

OnePlus 5 i OnePlus 5T otrzymują oficjalną aktualizację do Androida 10 z OxygenOS 10

1 minuta czytania
Komentarze

Smartfony OnePlus 5 i OnePlus 5T mają już na karku prawie trzy lata. Nie da się ukryć, że w świecie mobilnych technologii to cała wieczność, a mimo to wymienione urządzenia załapały się dziś na aktualizację do Androida 10, zgodnie z terminami, które poznaliśmy w zeszłym roku. OnePlus po raz kolejny pokazał, że zależy mu na swoich klientach – zarówno tych obecnych, jak i przyszłych.

OnePlus 5 i OnePlus 5T z aktualizacją do Androida 10 i OxygenOS 10

OnePlus 5 i OnePlus 5T

OnePlus wypuścił dziś wyczekiwaną aktualizację do Androida 10 i OxygenOS 10 dla smartfonów OnePlus 5 i OnePlus 5T. Nowe uaktualnienie waży około 1,8 GB i jest udostępniane drogą OTA (Over-the-Air). Oczywiście jak to zwykle bywa, aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Niemniej jednak w ciągu kilku najbliższych dni już wszyscy posiadacze OnePlusa 5 i OnePlusa 5T powinni móc cieszyć się Androidem 10.

Zobacz także: Samsung pokazał Exynosa 880. Premiera ciekawego procesora z obsługą 5G dla smartfonów ze średniej półki

Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to należy wspomnieć przede wszystkim o niemal całkowicie przeprojektowanym interfejsie użytkownika, a także nowych gestach pełnoekranowych i dodatkowych ustawieniach prywatności. Ponadto użytkownicy tytułowych smartfonów mogą liczyć na usprawnienia wydajności i poprawki popularnych błędów. Nie da się ukryć, że Android 10 dla niemal trzyletnich smartfonów wciąż jest czymś niecodziennym. Wsparcie oferowane przez OnePlusa zasługuje na ogromną pochwałę.

Źródło: XDA-Developers

Motyw