Galaxy_Note_4

 

 

Samsunga Galaxy Note 4 nie trzeba przedstawiać żadnemu z naszych czytelników, flagowy phablet Koreańczyków budził skrajne emocje już na długo przed premierą. Dzisiaj znów nadarza się okazja aby o nim przypomnieć. W warszawskim Pin Up Studio właśnie zakończyła się jego oficjalna, polska prezentacja, a już jutro urządzenie trafi na sklepowe półki i do ofert operatorów.

 

Podczas konferencji, tradycyjnie dla Samsunga mogliśmy posłuchać nie tyle o szczegółach technicznych, ale o zastosowaniach nowości w życiu codziennym. Na scenie pojawili się trzej przedstawiciele różnych środowisk (Ola Jarośkiewicz – założycielka funindesign.pl, Adam – student dziennikarstwa oraz Jerzy Łabuda – przedstawiciel PR Samsunga), którzy po kolei zachwalali jak Samsung Galaxy Note 4 wpłynął na ich życie i pracę po tygodniu testowania. Wspomniano o świetnym wyświetlaczu, aparacie, wielozadaniowości i oczywiście charakterystycznym dla serii rysiku S Pen. Mam tylko wrażenie, że to samo słyszałem przy okazji premiery Note 3…

 

 

20141023_151437

 

 

Zaraz po targach IFA w Berlinie, kiedy to pierwszy raz zobaczyliśmy nową „Notkę” napisałem tekst, w którym niezbyt pochlebnie oceniłem nowości wprowadzone w tej generacji serii Note, niestety po wzięciu urządzenia do ręki nie zmieniłem swojej oceny. Wprawdzie Samsung Galaxy Note 4 na żywo wygląda sporo lepiej niż na zdjęciach i różnica w porównaniu do starszego brata jest zauważalna, ale reszta argumentów pozostaje aktualna. Wg mnie najważniejszą nową funkcją urządzenia jest zmniejszanie aktualnie używanej aplikacji za pomocą po prostu przeciągnięcia palcem od rogu ekranem. Reszta naprawdę nie wywołała we mnie „efektu WOW”.

 

Samsung Galaxy Note 4 pojawi się w sklepach 24.10.2014r. w sugerowanej cenie detalicznej 2999zł.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Bąk

Elektronik, twórca internetowego wideo, geek i maniak Androida.