rovio retry

Rovio nie trzeba nikomu przedstawiać, lecz zawsze warto wspomnieć o kolejnej produkcji, tym bardziej, że tym razem ma niewiele wspólnego z ptakami i świnkami. Jakiś czas temu, Finowie postanowili otworzyć kolejny oddział swojej firmy, odpowiedzialny za tworzenie alternatywnych gier w celu odświeżenia zdominowanej przez „wściekłe wróble” oferty. I tak oto wczoraj nastąpiła światowa premiera pierwszej zaprojektowanej w nowym studio gry – Retry.

 
 

Gra Retry, przenosi nas we wczesne lata ’90, kiedy to królowała wszechobecna 8 bitowa szata graficzna, a naszym zadaniem jest sterowanie małym samolocikiem wykonując niebezpieczne akrobacje w ciasnych korytarzach zbierając przy tym monety. Nic prostszego? Po pierwszym zetknięciu z grą chyba jasne powinno się stać, czemu została zatytułowana „Retry” (z angielskiego – spróbuj jeszcze raz).

 

 

 

 

Jeśli więc lubisz wyzwania, masz dużo wolnego czasu oraz smartfona z systemem Android w wersji 2.3 lub wyższej zdecydowanie zachęcamy do pobrania gry za darmo ze sklepu Google Play. Oczywiście czekamy na Wasze komentarze i opinie.

 

 

Źródło: Rovio

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski