HTC Amaze 4G w T-Mobile US

Newsy

HTC-Amaze-4G-_-HERO-360x540
Nieczęsto piszemy o premierach smartfonów przeznaczonych na amerykański rynek, jednak tym razem zrobimy wyjątek, gdyż ostatnio HTC Amaze 4G odwiedział nasz serwis bardzo często pod kodową nazwą Ruby. Telefon trafi do sprzedaży w sieci T-Mobile już 10 października, kosztując przy tym $259 po podpisaniu dwuletniego kontraktu.

Jak się okazuje, większość plotek odnośnie specyfikacji HTC Amaze się potwierdziło. Urządzenie wyposażone będzie w dwurdzeniowy procesor Qualcomm o taktowniu 1.5GHz, 4.3″ wyświetlacz Super LCD o rozdzielczości qHD oraz aparat 8MP. Tajwański producent postaral się dodatkowo wrzucając do urządzenia 1GB RAM, 16GB wbudowanej pamięci, wyjście HDMI, kamerę do wideorozmów oraz obsługę NFC. Będzie to pierwszy telefon HTC wyposażony w tą technologię.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Najważniejsze pytanie – czy HTC Amaze 4G trafi na europejski rynek? Osobiście uważamy, że tak się raczej nie stanie, ale na potwierdzenie tego będziemy musieli poczekać.

źródło: AndroidGuys 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x