HTC Amaze 4G w T-Mobile US

Filip Brodecki 2011-09-27

HTC-Amaze-4G-_-HERO-360x540
Nieczęsto piszemy o premierach smartfonów przeznaczonych na amerykański rynek, jednak tym razem zrobimy wyjątek, gdyż ostatnio HTC Amaze 4G odwiedział nasz serwis bardzo często pod kodową nazwą Ruby. Telefon trafi do sprzedaży w sieci T-Mobile już 10 października, kosztując przy tym $259 po podpisaniu dwuletniego kontraktu.

Jak się okazuje, większość plotek odnośnie specyfikacji HTC Amaze się potwierdziło. Urządzenie wyposażone będzie w dwurdzeniowy procesor Qualcomm o taktowniu 1.5GHz, 4.3″ wyświetlacz Super LCD o rozdzielczości qHD oraz aparat 8MP. Tajwański producent postaral się dodatkowo wrzucając do urządzenia 1GB RAM, 16GB wbudowanej pamięci, wyjście HDMI, kamerę do wideorozmów oraz obsługę NFC. Będzie to pierwszy telefon HTC wyposażony w tą technologię.

Najważniejsze pytanie – czy HTC Amaze 4G trafi na europejski rynek? Osobiście uważamy, że tak się raczej nie stanie, ale na potwierdzenie tego będziemy musieli poczekać.

źródło: AndroidGuys  • q1r9

  Moim zdaniem [b]Amaze 4G[/b] jest piękny.. jeden z ładniejszych nowych HTC’ów. Do tego super specyfikacja, nie za duży ekran + 2x 1.5GHz + 1GB RAM + kamerka z przodu i NFC…

 • danyy

  w końcu jakieś ladne HTC! wow! ten model ma spust migawki!

 • Mundekk

  Szkoda, że nie zamieściliście zdjęć tylnej części obudowy 🙂 tam dopiero robi się ciekawe i jeśli mam być szczery to mnie nowy design jak najbardziej odpowiada, dobrze, że HTC wreszcie zaczęło eksperymentować. Swoją drogą mam nadzieje, że prędzej czy później smartfon trafi również do naszego oddziału tmobile.

 • anfield

  [quote]Czy nowe urządzenia HTC rzeczywiście są brzydkie? Nie powiedziałbym.[/quote]
  chodziło pewnie o to, że za bardzo kombinują z wyglądem…

  • Slowik515

   Ale chociaż nie wyglądają jak 90% smartfonów na rynku. Mnie osobiście ten model się podoba i do tego jest inny.

 • spaqinoslaw

  Co HTC to brzydsze. Co ich skłoniło do rezygnacji z hardware’owych przycisków? Zabolało, że trzeba wymieniać, jeszcze na gwarancji? Mnie boli to, że sobie mogę smyrnąć i coś się zepsuje. Bleh.

  • cock-sparrer

   Mi też to jajko się zbytnio nie podoba. Ale ma za to wyjście HDMI.
   Czy nowe urządzenia HTC rzeczywiście są brzydkie? Nie powiedziałbym. Wystarczy spojrzeć na model Rhyme, Vigor, Runnymede czy też Sensation XE.x