OnePlus słynie przede wszystkim ze smartfonów, choć firma ma w swoim portfolio jeszcze kilka innych typów produktów. Wśród nich należy wymienić m.in. słuchawki bezprzewodowe, które w zasadzie są bezprzewodowe tylko z nazwy, bo choć nie mają kabla wpinanego do urządzenia odtwarzającego, są połączone przewodem. Najnowsze doniesienie wskazuje jednak, że OnePlus już niedługo zaprezentuje prawdziwie bezprzewodowe słuchawki w stylu AirPodsów od Apple.

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki OnePlusa mogą być tuż za rogiem

OnePlus Buds

Max J., czyli mężczyzna znany ze swoich „wtyków w branży”, poinformował za pośrednictwem Twittera, że OnePlus szykuje prawdziwie bezprzewodowe słuchawki. Mają one rzekomo nosić nazwę OnePlus Buds i wyglądać mniej więcej tak jak na powyższym szkicu. Jeszcze niedawne raporty donosiły, że OnePlus nie planuje wypuszczenia w pełni bezprzewodowych słuchawek w tym roku, ale wygląda na to, że plany firmy uległy zmianie. Premiera OnePlus Buds może się odbyć nawet podczas prezentacji średniopółkowego OnePlusa Z, która według plotek będzie miała miejsce w lipcu.

Zobacz także: Poniedziałkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – co dodano, a co wkrótce opuści platformę?

Na chwilę obecną nie wiemy nic więcej o samych słuchawkach ani nie znamy ich ceny. Mimo że Max J. jest wiarygodnym źródłem, warto czytać dzisiejsze informacje z lekkim przymrużeniem oka, bo dopóki w temacie nie wypowie się sam OnePlus, niczego nie można brać za pewnik. Trzeba jednak przyznać, że prawdziwie bezprzewodowe słuchawki to produkt, którego tytułowemu producentowi brakuje i wypuszczenie go na rynek mogłoby się okazać strzałem w dziesiątkę, jeśli oczywiście OnePlus nie przesadzi z ceną, bo jak wiadomo, urządzenia tej firmy systematycznie drożeją.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.