Jak duży jest Nexus 6? Porównaj z poprzednimi smartfonami Google!

Newsy

nexus2cee_n6lf3

Rozmiary Nexusa 6 od pojawienia się pierwszych plotek na ten temat budzą sporo emocji oraz są podstawą to burzliwych dyskusji. Z modelu na model, począwszy od Nexusa One, przedstawiciele serii Nexus otrzymywali coraz to lepsze parametry, a wraz nimi wzrastał rozmiar wyświetlacza, by w końcu dobrnąć do blisko 6″ i rozdzielczości Quad HD. Jednak sam rozmiar ekranu nie jest podstawą do wyznaczenia jego prawdziwych gabarytów. Więc duży jest nowy flagowiec Google?

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Zaprezentowany w zeszłym tygodniu Nexus 6 to zdecydowanie najwydajniejszy i najpotężniejszy smartfon, lub już raczej phablet sygnowany logiem giganta z Mountain View. Seria ta od samego początku w 2010 roku wyznaczała drogę rozwoju kolejnych generacji telefonów. Poniżej możecie sprawdzić nie tylko jaka różnica jest między każdym z pięciu poprzednich smartfonów z serii Nexus, lecz również przejrzeć całą historię rozwoju kolejnych generacji urządzeń, kiedy to najwydajniejsze z nich posiadały ekrany mniejsze niż 4 cale, aż do teraz gdzie 5 cali stało się standardem.

 

 

 

Rozwój technologii jest nieunikniony, toteż nasze smartfony także podążyły za trendem. Jednak czy aby na pewno większy wyświetlacz musi być wyznacznikiem nowoczesności i wydajności?

 

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x