HTC Runnymede przemianowany na Sensation XL?

Newsy

HTC-Bass-Runnymede

Według pierwszych doniesień dotyczących HTC Runnymede, miał on zostać oficjalnie zaprezentowany pod nazwą Bass. Jednak najnowsze źródła twierdzą co innego.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tajwański producent ma zamiar kontynuować swoją strategię serii telefonów, analogicznie do Desire, Desire S i Desire Z. Nazwa modelu nawiązywać będzie do jego pokaźnego rozmiaru (4,7 cala) – HTC Sensation XL. Informacja pochodzi z zaufanego źródła, ale dziwi biorąc pod uwagę kilkukrotne pojawienie się nazwy Bass, chociażby w polskim sklepie HTC. Cóż, pozostaje nam czekać do oficjalnej premiery, do tego czasu jeszcze dużo może się zmienić.

Co więcej, od niedawna w internecie krąży nagranie pierwszej bardzo nieoficjalnej prezentacji nowego modelu. Nie ujawnia on wielu nowości, jakoś też pozostawia wiele do życzenia, ale wreszcie możemy zobaczyć Sensation XL w akcji.

{youtube}Y-B3KaHpM-w{/youtube}

Specyfikacja pozostaje bez zmian, została jedynie potwierdzona: 4,7-calowy ekran 800×480, jednordzeniowy procesor 1,5 GHz, aparat 8 Mpx, Sense 3.5.

Podoba wam się idea tworzenia jednego głównego telefonu, a następnie jego odmian?

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x