samsung galaxy core max 123

 

Samsung jest już na takim etapie rozwoju, że nie tylko flagowe modele są rozdrabniane, ale także i wiele popularniejszych serii. Koreańczycy nie byliby sobą, gdyby przynajmniej raz na miesiąc lub dwa nie wprowadziliby nowego smartfonu z serii Galaxy Core lub Ace, która w gruncie rzeczy jest rodziną klonów.

 

Tym razem jednak widać różnicę. Nowy model nazwany Galaxy Core Max z pewnością jest większy od rodzeństwa, a to za sprawą 4,8-calowego wyświetlacza SAMOLED, który prezentuje obraz w rozdzielczości qHD (960×540).

 

samsung galaxy core max 12

 

Dodajmy do tego obsługę dwóch kart SIM i praktycznie możemy zamknąć listę zmian wprowadzonych do tego modelu. Reszta specyfikacji to taki dzisiejszy standard w tej klasie, gdyż znajdziemy 4-rdzeniowy (1,2 GHz) układ z obsługą LTE produkcji najprawdopodobniej Qualcomma z 1 GB RAM, 8 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+microSD), a także dwa szerokokątne aparaty o matrycach 5 MPx i 8 MPx.

 

samsung galaxy core max 125

 

Z racji większego wyświetlacza, zastosowano także pojemniejszy akumulator 2200 mAh. Sam Galaxy Core Max waży 132 gramy i mierzy odpowiednio: 136.3 x 69.6 x 8 mm. Wszystkim zarządza oczywiście Android w wersji 4.4 KitKat z najnowsza nakładką TouchWiz.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem nowego Samsunga to musicie się chwilę wstrzymać, gdyż póki co Galaxy Core Max dostępny jest w Chinach, ale nie wiadomo jeszcze w jakiej cenie. Co sądzicie o tym smartfonie?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.