Smartfonów z serii Galaxy Core nigdy dość! Do rodziny dołącza Core Max

Newsy

samsung galaxy core max 123

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Samsung jest już na takim etapie rozwoju, że nie tylko flagowe modele są rozdrabniane, ale także i wiele popularniejszych serii. Koreańczycy nie byliby sobą, gdyby przynajmniej raz na miesiąc lub dwa nie wprowadziliby nowego smartfonu z serii Galaxy Core lub Ace, która w gruncie rzeczy jest rodziną klonów.

 

Tym razem jednak widać różnicę. Nowy model nazwany Galaxy Core Max z pewnością jest większy od rodzeństwa, a to za sprawą 4,8-calowego wyświetlacza SAMOLED, który prezentuje obraz w rozdzielczości qHD (960×540).

 

samsung galaxy core max 12

 

Dodajmy do tego obsługę dwóch kart SIM i praktycznie możemy zamknąć listę zmian wprowadzonych do tego modelu. Reszta specyfikacji to taki dzisiejszy standard w tej klasie, gdyż znajdziemy 4-rdzeniowy (1,2 GHz) układ z obsługą LTE produkcji najprawdopodobniej Qualcomma z 1 GB RAM, 8 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+microSD), a także dwa szerokokątne aparaty o matrycach 5 MPx i 8 MPx.

 

samsung galaxy core max 125

 

Z racji większego wyświetlacza, zastosowano także pojemniejszy akumulator 2200 mAh. Sam Galaxy Core Max waży 132 gramy i mierzy odpowiednio: 136.3 x 69.6 x 8 mm. Wszystkim zarządza oczywiście Android w wersji 4.4 KitKat z najnowsza nakładką TouchWiz.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem nowego Samsunga to musicie się chwilę wstrzymać, gdyż póki co Galaxy Core Max dostępny jest w Chinach, ale nie wiadomo jeszcze w jakiej cenie. Co sądzicie o tym smartfonie?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x