ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
realme x3 superzoom termin premiery szczegoly specyfikacja wyglad

Realme X3 SuperZoom z kolejnymi szczegółami – specjalny, tani flagowiec!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Realme potrafi zaskakiwać – firma udowadniała to już wielokrotnie, więc nie dziwi fakt, że jest to jedna z najszybciej rozwijających się marek na rynku. Połączenie świetnych podzespołów z niskimi cenami i ciekawym designem po prostu trafia w gusta. Zapewne podobnie będzie z nadchodzącym wielkimi krokami Realme X3 SuperZoom, który lada moment ujrzy światło dzienne. Producent postanowił jeszcze przed samą premierą ujawnić kilka szczegółów tego urządzenia, więc poznajmy je.

Realme X3 SuperZoom pokazuje, że wystarczą specjalne funkcje i bardzo dobra specyfikacja, aby zdobyć zainteresowanie

Wiemy już, że Realme X3 SuperZoom będzie kontynuował wizję swojego poprzednika, czyli Realme X2 Pro. Smartfon ten wykazał się przede wszystkim świetnym wyważeniem zeszłorocznych, flagowych podzespołów z tegorocznymi cenami. Oznacza to ogromną wydajność, którą potwierdza sama firma, publikując wynik z AnTuTu. Mamy spodziewać się najmocniejszego smartfona ze Snapdragonem 855+ na pokładzie.

Kolejnym swego rodzaju potwierdzeniem jest wyświetlacz z odświeżaniem obrazu z częstotliwością 120 Hz. Widząc czytnik linii papilarnych na krawędzi, możemy się domyślać, że będzie to ekran IPS LCD. Czy to źle? Niekoniecznie, patrząc na poprzednie modele firmy. Swoją drogą mogę Wam już zdradzić, żeby odwiedzić nasz portal wieczorem – pojawi się recenzja Realme 6 Pro.

Zobacz też: Która e-usługa jest najpopularniejsza w Polsce? Ministerstwo Cyfryzacji zdradza szczegóły.

Premiera Realme X3 SuperZoom zaplanowana jest na 26 maja. Widać wyraźnie duże zainteresowanie firmy Starym Kontynentem. Marka stosunkowo od niedawna jest dostępna w Europie, również w Polsce. Dlatego tak ukierunkowana prezentacja może sugerować, że to model, którym przede wszystkim my, Europejczycy, powinniśmy się zainteresować. Czy tak będzie? Założenia u podstaw zapowiadają się wyjątkowo dobrze.

Źródło: Twitter, GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy