oppo reno 4 specyfikacja wyglad

Oppo Reno 4 wdzięczy się na zdjęciach – duże obiektywy i część specyfikacji

Newsy

Seria Reno, mimo że zaprezentowana w zeszłym roku, to już oczekujemy premiery 4. generacji. Nowe modele co pół roku? Taką strategię objęło Oppo, ale wygląda na to, że się sprawdza. Mimo że zamieszanie z nazewnictwem istnieje, to trzeba oddać, że są to udane urządzenia, co potwierdza między innymi nasza ostatnia recenzja Reno 3. Jednak lubi patrzeć na to, co nasz czeka, a mamy do tego idealną okazję. Otóż komuś udało się sfotografować plakaty z Oppo Reno 4, więc część tajemnic firmy jesteśmy w stanie Wam przedstawić.

Oppo Reno 4 po raz kolejny stawia na aparaty – wygląd w Sieci

Pierwsze, co się rzuca w oczy, gdy patrzymy na wygląd Oppo Reno 4, to charakterystyczne obiektywy. Przede wszystkim wyglądają na naprawdę duże – jedynie pojedyncza matryca, zapewne makro lub czujnik głębi jest na uboczu. Oczywiście już możemy spodziewać się, że taka wyspa z kraterami nie będzie idealna pod względem ergonomii. Niestety, ale nie poznaliśmy przodu, aby ocenić, jak aparaty do selfie zostaną w tej generacji rozwiązane. W zamian możemy doczytać, że Oppo zaoferuje modem 5G, superszybkie ładowanie (65 W) znane z innych modeli, a także tryb nocny dla filmów.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Kolejne firmy dołączają do wspólnego standardu przesyłania plików.

Na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie ocenić, kiedy Oppo Reno 4 ujrzy światło dzienne. Firma nie ujawniła żadnych zapowiedzi, więc tak naprawdę planowana prezentacja nowej generacji już jest sama w sobie zaskakująca. W końcu rodzina Reno 3 zadebiutowała częściowo pod koniec zeszłego roku, ale główny trzon w marcu, a więc dwa miesiące temu. Niemniej widząc tak przygotowane materiały, można się domyślać, że Chińczycy nie będą długo czekać z ujawnieniem swoich nowości.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x