HTC Vigor – więcej informacji

Newsy

HTC-Vigor1

Premiera telefonu HTC Vigor zbliża się nieubłaganie, prawdopodobnie nastąpi w połowie października. Niedawno ujawnione zostało pierwsze zdjęcie prasowe, a ostatnio wraz ze wstępną specyfikacją dowiedzieliśmy się o jego możliwościach audio.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Teraz zobaczyć możemy kilka dodatkowych fotografii, ukazujących urządzenie w pełnej okazałości, a także potwierdzenie danych technicznych. Vigor będzie kolejną propozycją od amerykańskiego operatora Verizon wyposażoną w moduł 4G. Według niepotwierdzonych informacji ostateczną nazwą telefonu może być HTC Rezound.

HTC-Vigor2

Oprócz tego wyciekł także tutorial prezentujący wkładanie karty SIM. Nie pokazuje on nic przełomowego, ale z każdym takim elementem wiemy więcej.

{youtube}xfnvuOfjwqM{/youtube}

Gwoli przypomnienia do czynienia mamy z 4,3-calowym ekranem 720×1280 działającym pod kontrolą dwurdzeniowego procesora 1,5 GHz. Wysoką wydajność zapewni także 1 GB pamięci RAM oraz grafika Adreno 220. Tylny aparat wyposażony będzie w matrycę o rozdzielczości 8 Mpx, zaś przedni 2 Mpx. Systemem jest oczywiście Android Gingerbread wraz z nakładką Sense 3.5.

Jeśli producent dołoży do tego porządną baterię, Vigor może odnieść wielki sukces. A wy co sądzicie o tym nadchodzącym modelu?

HTC-Vigor3

HTC-Vigor4

źródło: unwiredview.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x