Samsung Magician 6.1

Masz dysk Samsunga? Musisz koniecznie zainstalować tę aktualizację!

Newsy

Samsung Magician jest oprogramowaniem, które służy do optymalizacji działania dysków półprzewodnikowych (SSD). Pozwala ono użytkownikom kontrolować stan dysku, zarządzać i chronić ich dane, a także poprawiać wydajność dysku. Producent twierdzi, że to oprogramowanie jest istotną usługą umożliwiającą sprawne i bezpieczne działanie napędów. Producent wydał wczoraj wersję 6.1 tego programu i zaleca jak najszybszą aktualizację.

Samsung Magician 6.1

Samsung Magician 6.1

Firma zaleca użytkownikom jak najszybszą aktualizację do wersji 6.1 Samsung Magician. Użytkownicy korzystający z wersji 5.1 i wyższych oprogramowania otrzymają powiadomienie o konieczności pobrania najnowszej wersji. Użytkownicy korzystający z wersji 5.0 lub niższej nie otrzymają powiadomienia i będą musieli ręcznie pobrać wersję 6.1. Warto to zrobić jak najszybciej, ponieważ w sobotę 30 maja 2020 firma rezygnuje z obsługi starszych wersji oprogramowania. Warto tu zaznaczyć, że najnowsza wersja jest kompatybilna ze wszystkimi dyskami Samsung SSD dla klientów indywidualnych, począwszy od serii 470, aż po najnowsze 970 EVO Plus. Oprogramowanie oferuje również pewne ograniczone funkcje dla innych dysków twardych, takich jak przenośne dyski SSD i wewnętrzne nośniki HDD.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Instagram da szansę użytkownikom łamiącym prawa autorskie utworów muzycznych

Oczywiście mowa tu o dodatkowym oprogramowaniu dla dysku, a nie sofcie układowym. To oznacza, że nie ma tu mowy o żadnych zagrożeniach związanych z samym nośnikiem. Mimo to warto zainstalować najnowszą wersję programu, ponieważ optymalizuje on pracę dysku. Dzięki temu ten będzie działał zauważalnie lepiej. Korzystanie z tego programu wedle zapewnień producenta ma także pozytywny wpływ na żywotność nośnika. Jest także w stanie na bieżąco korygować błędy występujące w komórkach pamięci. Samsung Magician 6.1 najlepiej pobrać bezpośrednio ze strony producenta.

Źródło: Sammobile, Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x