W ofercie Plusa pojawiły się dwa nowe laptopy – operator właśnie o tym poinformował. Jeden z nich to wydajne urządzenie konwertowalne, drugi natomiast to produkt skierowany do osób używających komputera do podstawowych zastosowań.

Jakie nowe laptopy pojawiły się w ofercie Plusa?

W ofercie Plusa pojawił się Acer Swift 1. To podstawowe urządzenie do prostych zastosowań. Laptop posiada ekran IPS o przekątnej 14″ i rozdzielczości Full HD. Procesor w tym modelu to 4-rdzeniowy Intel Pentium N5000. Producent zdecydował się na zintegrowany układ graficzny w tym komputerze. Jest nim UHD Graphics 605. W specyfikacji laptopa pojawia się także 4 GB RAM oraz dysk SSD o pojemności 128 GB.

nowe laptopy w ofercie plusa

Druga z nowości w ofercie Plusa to laptop HP Spectre x360 13-aw0002nw. Jest to urządzenie konwertowalne, a więc łączy w sobie cechy notebooka oraz tableta. Ekran można obracać o 360 stopni, przez co ustawienie komputera można dopasować do swoich preferencji. Komputer jest wykonany z pojedynczego bloku aluminium. Ekran ma 13,3″ i rozdzielczość Full HD. Wyświetlacz w tym modelu może się pochwalić kilkoma atrybutami, takimi jak chociażby odporność na zadrapania czy technologia antyrefleksyjna. W laptopie producent zastosował procesor Intel Core i7 10. generacji, a także grafikę Intel Iris Plus. Dysk SSD ma 512 GB, jest też 8 GB RAM. Urządzenie obsługuje m.in.WiFi 6, jest też czujnik podczerwieni.

Czytaj także: Cyfrowy Polsat: Jesteśmy technologicznym liderem na polskim rynku telekomunikacji

Obydwa laptopy pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10 (model Acera ma fabrycznie zainstalowanego Windowsa 10 w trybie S). Acer Swift 1 jest dostępny w abonamencie z internetem mobilnym. Przykładowa oferta to 99 zł na start, 36 rat po 48,50 zł za urządzenie i abonament 50 zł za internet 60 GB/mc (potem LTE bez limitu). Całkowity koszt urządzenia: 1845 zł. W przypadku modelu HP operator również proponuje klientom ofertę z abonamentem i internetem. Przykładowa oferta: opłata na start 599 zł, 36 rat po 175 zł za sprzęt i abonament 50 zł za internet 60 GB/mc (potem LTE bez limitu). Całkowity koszt urządzenia: 6899 zł.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.