Akcesoria do Nexusa 9 już do zamówienia na Amazonie!

Newsy

Nexus-9-Keyboard-Folio-case

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Informacji o nowym dziewięciocalowym Nexusie coraz więcej także w kwestii dodatków do tego urządzenia. Na Amazonie widnieje już oficjalna klawiatura oraz flip cover przygotowany specjalnie do nowego tabletu Google. Mimo tego, że na oficjalną premierę będzie trzeba czekać do trzeciego listopada, już teraz można zamówić te akcesoria.

Klawiatura Folio w cenie niespełna 130 dolarów, ma nam oferować dobry stosunek jakości do ceny i służyć także jako podstawka oraz cover na sam tablet. Oprócz tego łączy się z Nexusem za pomocą Bluetootha i pozwala na działanie aż do pięciu miesięcy na jednym ładowaniu. Brzmi bardzo interesująco.

Link do zamówienia klawiatury Folio z Amazonu.

nexus-9-magic-cover

Magic Cover to nieco tańsza, bo kosztująca dokładnie 39,99 dolarów alternatywa, która jest dostępna w czterech kolorach. Oprócz magnetycznego zamknięcia możemy ją ustawić w trzech pozycjach umożliwiających np. wygodne pisanie. Wraz z unoszeniem covera będziemy mogli wybudzić urządzenie lub uruchomić aparat, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Link do zamówienia Magic Covera z Amazonu.

 

Jak Wam się podobają akcesoria do nowego Nexusa 9?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x