Redmi Note 9 Pro wyprzedany

Poco M2 Pro nadchodzi – kolejny smartfon Redmi w przebraniu

Newsy

Marka Pocophone oficjalnie wróciła do gry. W tym roku poznaliśmy więcej modeli niż kiedykolwiek wcześniej od momentu jej powstania. Mowa o Poco F2 Pro oraz Poco X2. Teraz do gry dołącza Poco M2 Pro, który zdobywa niezbędne certyfikaty, aby ruszyć na podbój rynku. Jak zapewne możecie domyślać się po tytule, nie należy spodziewać się niczego rewolucyjnego i przełomowego. To po prostu kolejny smartfon w przebraniu – tym razem Poco wzięło na warsztat Redmi Note 9 Pro.

Poco M2 Pro to Redmi Note 9 Pro z nowym logiem

Kolejny, gdyż wspomniane Poco F2 Pro oraz Poco X2 to odpowiednio Redmi K30 Pro i Redmi K30 4G. Tym samym naklejamy nowe logo i sprzedajemy na innych rynkach. Tak wygląda obecny los marki Poco. Niemniej wróćmy do dzisiejszego bohatera, a więc Poco M2 Pro. Smartfon już wcześniej pojawiał się w różnych przeciekach, ale teraz mamy pewność, że Xiaomi wydało zgodę na nowy model. Świadczą o tym certyfikaty, które poświadczają możliwość korzystania z Bluetooth oraz Wi-Fi. Wszelkie oznaczenia zawarte w dokumentacji (między innymi oznaczenie kodowe – gram) jednoznacznie wskazują, że to Redmi Note 9 Pro w przebraniu. Smartfon podczas testów działał pod kontrolą MIUI 11. Aktualizacja do MIUI 12 zapewne pojawi się w czasie, gdy pierwowzór ją otrzyma.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Aparat Huawei P50 z wyjątkowymi zmianami – spójrzmy na obiektyw.

Wciąż nie wiemy, kiedy Poco M2 Pro oficjalnie ujrzy światło dzienne. Niemniej ten smartfon prawdopodobnie nie dotrze do Polski, gdyż u nas jest już Redmi Note 9 Pro. Jednak niespodzianki się zdarzają, chociaż w tym wypadku byłoby to tylko nieporozumienie. W końcu mało kto liczy na to, że Poco M2 Pro czymkolwiek nas zaskoczy.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x