Fintech Revolut został założony w 2015 roku, a nieco później wszedł do Polski. Firma niedawno pochwaliła się, że ma już w naszym kraju ponad milion klientów, co pozwoliło jej wyprzedzić nawet kilka popularnych banków. Platforma cały czas się rozwija, czego idealnym dowodem jest nowy wygląd aplikacji, który właśnie został udostępniony pierwszym użytkownikom.

Nowy wygląd aplikacji Revolut może się podobać

Aplikacja Revolut zawsze była całkiem ładna, ale nowy design sprawił, że jest jeszcze lepiej. Możecie się z nim zapoznać na powyższych grafikach oraz w aplikacji, jeśli wam się poszczęściło. Szczęście jest potrzebne dlatego, że nie wszyscy otrzymali jeszcze dostęp do nowej wersji Revoluta, lecz zapewne zmieni się to w ciągu kilku najbliższych dni. Rzecz jasna odświeżony wygląd został udostępniony na Androida i iOS w tym samym czasie.

Zobacz także: Nowe karty pamięci pozwolą na przesyłanie danych z prędkością bliską 4 GB/s. Specyfikacja SD 8.0 została ujawniona

W nowej wersji Revoluta wyróżniono poszczególne elementy aplikacji – już nie ma mowy o prostych listach, które mogły sprawiać wrażenie nieprzejrzystych. Nie da się ukryć, że z pewnością zmiany zostały w dużej mierze podyktowane wcześniejszymi nowościami w aplikacji, takimi jak m.in. Revolut Junior, umożliwiającym zakładanie kont dzieciom i ich nadzorowanie. Gdzieś trzeba było zmieścić wzmianki o oferowanych usługach, bo podstawowy plan w Revolucie jest darmowy, a firma musi przecież na czymś zarabiać, by utrzymać się na tym niełatwym rynku.

Źródło: Revolut

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.