Revolut

Nowy wygląd aplikacji Revolut – jest ładniej i przejrzyściej

Newsy

Fintech Revolut został założony w 2015 roku, a nieco później wszedł do Polski. Firma niedawno pochwaliła się, że ma już w naszym kraju ponad milion klientów, co pozwoliło jej wyprzedzić nawet kilka popularnych banków. Platforma cały czas się rozwija, czego idealnym dowodem jest nowy wygląd aplikacji, który właśnie został udostępniony pierwszym użytkownikom.

Nowy wygląd aplikacji Revolut może się podobać

Aplikacja Revolut zawsze była całkiem ładna, ale nowy design sprawił, że jest jeszcze lepiej. Możecie się z nim zapoznać na powyższych grafikach oraz w aplikacji, jeśli wam się poszczęściło. Szczęście jest potrzebne dlatego, że nie wszyscy otrzymali jeszcze dostęp do nowej wersji Revoluta, lecz zapewne zmieni się to w ciągu kilku najbliższych dni. Rzecz jasna odświeżony wygląd został udostępniony na Androida i iOS w tym samym czasie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Nowe karty pamięci pozwolą na przesyłanie danych z prędkością bliską 4 GB/s. Specyfikacja SD 8.0 została ujawniona

W nowej wersji Revoluta wyróżniono poszczególne elementy aplikacji – już nie ma mowy o prostych listach, które mogły sprawiać wrażenie nieprzejrzystych. Nie da się ukryć, że z pewnością zmiany zostały w dużej mierze podyktowane wcześniejszymi nowościami w aplikacji, takimi jak m.in. Revolut Junior, umożliwiającym zakładanie kont dzieciom i ich nadzorowanie. Gdzieś trzeba było zmieścić wzmianki o oferowanych usługach, bo podstawowy plan w Revolucie jest darmowy, a firma musi przecież na czymś zarabiać, by utrzymać się na tym niełatwym rynku.

Źródło: Revolut


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x