Huawei Band 4 z SpO2

Huawei Band 4 z nową funkcjonalnością dzięki aktualizacji

Newsy

Aktualizacje zwykle poprawiają błędy, podnoszą bezpieczeństwo lub udoskonalają istniejącą już funkcjonalność. Czasami jednak dodają do obecnych już na rynku zupełnie nowe funkcje, których normalnie byśmy się nie spodziewali. Tak jest w tym konkretnym przypadku. Opaska Huawei Band 4 dzięki najnowszej wersji systemu dostała zupełnie nową funkcjonalność, która podnosi jej możliwości w monitorowaniu naszego organizmu.

Huawei Band 4 z SpO2

Huawei Band 4 z SpO2

Dzięki najnowszej aktualizacji możemy sprawdzić poziom saturacji, czyli wysycenia tlenem naszej krwi tętniczej. Funkcja ta coraz częściej trafia do nowych opasek i smartwatchy. Okazuje się jednak, że Huawei nie zapomniał o swoich dotychczasowych klientach. Producent zamiast wypuścić na rynek nową wersję swojej opaski, która różniłaby się jedynie tym dodatkiem, postanowił wydać aktualizację, która sprawia, że ten pojawi się w urządzeniu, które już jest na rynku. Często producenci wolą sięgać po tę pierwszą opcję, więc w tym konkretnym wypadku warto pochwalić Huaweia za prokonsumenckie podejście. 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Targi IFA się odbędą – jednak ze sporymi ograniczeniami

Warto dodać, że opcja ta została już wcześniej dodana do opaski Honor Band 5i. Miało to jednak miejsce w marcu i wiele osób straciło już nadzieję, że trafi ona także do urządzenia spod szyldu Huaweia. Nowa aktualizacja 5,46 MB dla Huawei Band 4 podnosi wersję oprogramowania do 1,0,2,96. Poza funkcją SpO2 przynosi ona także ogólne poprawki bezpieczeństwa i działania niektórych funkcji. Aktualizacja jest wprowadzana partiami. Dlatego nie wszyscy ją jeszcze dostali i będzie trzeba nieco na to poczekać. Dodatkowo Huawei prosi użytkowników o aktualizację tylko wtedy, gdy opaska maa co najmniej 20% baterii. Zgodnie z założeniami firmy, instalacja aktualizacji zajmie około 20 minut, dlatego nie ma powodów do paniki, jeśli uznacie, że trwa to zbyt długo. 

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x