motorola-spyder-post-image-630x404

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Powoli zbliżamy się do czwartego kwartału tego roku i wszyscy producenci szykują nowe urządzenia, które mają wzbudzić nasze zainteresowanie. Nie inaczej dzieje się w przypadku Motoroli, która ma w planach XOOM 2, Atrix 2 oraz nieznany dotąd model Droid RAZR.

Nowy smartfon wyróżnia się połączeniem wysokiej klasy materiałów: odpornego na zarysowania szkła Gorilla Glass oraz pionierskiej obudowy, wykonanej z kevlaru. Mają one zapewnić wysoką wytrzymałość na uszkodzenia fizyczne. Sercem urządzenia jest bliżej nieznany dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz (stawiamy na Texas Instruments), wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Posiada też ekran 4,3″ o rozdzielczości qHD 960×540, wykonany w technologii Super AMOLED – jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku. Główny aparat pozwala na wykonywanie zdjęć 8 MPx i nagrywanie wideo FullHD 1080p, przednia kamerka ma oferować rozdzielczość HD 720p. Wspomina się też o wsparciu dla stacji dokujących znanych z Motoroli Atrix oraz obsłudze 4G LTE.

Droid RAZR zapewne zawita u amerykańskiego operatora Verizon, mamy nadzieję, że z czasem trafi też na resztę światowych rynków. Bardzo zachęcającym rozwiązaniem wydaje się być obudowa z kevlaru i jesteśmy ciekawi, jak sprawdzi się ona w praktyce.

źródło: thisismynext.com

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.