Gmail 5.0 w końcu pozwoli obsługiwać konkurencyjne skrzynki pocztowe

Aplikacje

gmail 5.0 lollipop android yahoo outlook

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Po premierze nowej wersji mobilnego systemu Google, Androida 5.0 Lollipop, przyszła pora na aktualizowanie aplikacji tak, aby były zgodne z nowymi wytycznymi. Wyższy numerek oznacza wiele zmian, a większość z nich powinniście już znać czytając na bieżąco informacje zamieszczane na naszym portalu jak i Facebooku.

 

Już od kilku tygodni do Sieci przedostają się aplikacje w najnowszych odsłonach, przygotowanych wprost pod Material Design, a więc nurt pokazujący kolejne stadium rozwoju Androida. Tym razem przyszła pora na odświeżenie programu obsługującego jeden z najpopularniejszych serwisów webmail, czyli po prostu Gmail. Co nowego ujrzymy w tej aplikacji oprócz odmienionego wyglądu? Może zanim przejdziemy do tytułowej zmiany, zobaczcie jak ułatwiono obsługę skrzynki pocztowej od Google:

 

 

Oczywiście firma z Mountain View postanowiła również na powyższym filmiku pochwalić się nową możliwością w postaci obsługi skrzynek pocztowych odmiennych od Gmaila. Wśród nich znalazły się najpopularniejsi konkurencji, czyli Yahoo i Outlook od Microsoftu. Ta zmiana od razu sugeruje, że Google może zrezygnować z drugiej aplikacji, która dotychczas służyła do tego celu, a znana nam była bliżej pod nazwą „Poczta”.

 

Odpowiednia aktualizacja zapewne pojawi się dopiero po wprowadzeniu w obieg Androida 5.0 Lollipop i dopiero wtedy będziemy mogli oczekiwać usprawnienia aplikacji Gmail. Jednak czy jest to zmiana, która Wam się przyda?

 

 

źródło: cultofandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x