PlayStation 4 Pro The Last of Us 2

Już wkrótce premiera PlayStation 4 Pro w motywie The Last of Us 2. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów

Newsy

Premiera niesamowicie wyczekiwanego The Last of Us 2 zbliża się wielkimi krokami, bo gra trafi na sklepowe półki już 19 czerwca. Z tej okazji Sony postanowiło przygotować specjalną, limitowaną wersję konsoli PlayStation 4 Pro w motywie wspomnianej gry. Całość prezentuję się naprawdę ładnie i z pewnością zawładnie portfelami wielu kolekcjonerów.

PlayStation 4 Pro w edycji limitowanej z motywem z wyczekiwanego The Last of Us 2

PlayStation 4 Pro The Last of Us 2

PlayStation 4 Pro w motywie z The Last of Us 2 trafi do sklepów w dniu premiery gry, czyli 19 czerwca 2020 roku. Konsola będzie się prezentowała tak, jak na zdjęciu powyżej. W zestawie prócz samej „maszynki do grania” i kontrolera DualShock 4 V2, który swoją drogą również został odpowiednio wystylizowany, znajdzie się także kopia tytułowej produkcji i kod na dodatkową zawartość cyfrową. Zestaw będzie dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 1849,99 zł.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Motorola One Action, słuchawki z mikrofonem HyperX CloudX, laptop Lenovo Yoga S730-13IML i więcej w fantastycznych cenach!

Wzór na konsoli to nie byle jaka grafika, a tatuaż Ellie, głównej bohaterki The Last of Us 2, w której postać się wcielimy. Warto zaznaczyć, że limitowane PS4 Pro będzie sprzedawane z dyskiem o pojemności 1 TB. Do sklepów osobno trafią również kontrolery DualShock 4 V2 z motywem z The Last of Us 2 oraz słuchawki bezprzewodowe Sony PlayStation Headset Gold. Będzie trzeba za nie zapłacić kolejno 259,99 i 379,99 zł.

Źródło: Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x