ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Wiedźmin 3 z synchronizacją save

Wiedźmin 3: Dziki Gon świętuje 5 urodziny – ależ ten czas leci!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Gry wideo cieszą się niesamowitą popularnością na całym świecie. W branży growej Polacy zdecydowanie mają się czym pochwalić, bo odpowiadamy przecież m.in. za kapitalnego Wiedźmina 3, Dying Light czy Frostpunka. Dziś ta pierwsza gra obchodzi swoje piąte urodziny i aż ciężko uwierzyć, że Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już taki stary.

5 urodziny Wiedźmina 3: Dziki Gon – gra studia CD Projekt RED jest już naprawdę stara

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował na PC, PlayStation 4 i Xboxie One 19 maja 2015 roku, co oznacza, że od premiery tego światowego hitu mija dziś pięć lat. Nie da się ukryć, że gra CD PROJEKT RED to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza produkcja tej generacji, o czym świadczą m.in. tysiące pozytywnych recenzji i opinii graczy. Po dziś dzień ciężko spotkać osobę, której Wiedźmin 3: Dziki Gon się nie podobał.

Zobacz także: GTA V za darmo dla wszystkich! Pobierz grę teraz i zatrzymaj ją na zawsze

Mimo że opisywana gra jest już obiektywnie stara, bo pięć lat w tej branży to cała wieczność, pod względem graficznym cały czas robi wrażenie i potrafi zawstydzić wiele znacznie nowszych produkcji. O świecie, fabule i innych kwestiach nie wspominam, bo one się po prostu nie starzeją. Warto wspomnieć, że Wiedźmin 3: Dziki Gon cały czas sprzedaje się bardzo dobrze. Nie da się jednak ukryć, że gra studia CD PROJEKT RED pod tym względem zawdzięcza wiele serialowi Wiedźmin, który znacznie zwiększył zainteresowanie przygodami Geralta na PC i konsolach. Wszystkiego najlepszego, Wiedźminie 3!

Sprawdź najnowsze wpisy