Elektryczny śrubokręt Xiaomi

Nie lubisz kręcić? Elektryczny śrubokręt Xiaomi zrobi to za Ciebie

Newsy

Xiaomi uwielbia eksperymentować z udoskonalaniem urządzeń znanych z życia codziennego. Firma ma obecnie tak bogatą listę produktów, że łatwiej byłoby chyba wymienić te, których nie znajdziemy w jej ofercie. W sporej części z nich natomiast dodaje coś od siebie albo przynajmniej sięga po rozwiązania rzadko spotykane, acz niezwykle wygodne. Ten ostatni scenariusz sprawdza się w przypadku najnowszego produktu Xiaomi, którym jest elektryczny śrubokręt.

Elektryczny śrubokręt Xiaomi

Elektryczny śrubokręt Xiaomi

Nie jest to pierwsze podejście chińskiego producenta do tego typu produktów. Już wcześniej firma miała w swojej ofercie taki śrubokręt, jednak był znacznie mniej funkcjonalny. Najnowszy produkt firmy cechuje się zestawem ośmiu podwójnych bitów. To oznacza aż 16 różnych śrubokrętów. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać te, które znajdziemy w naszym domu, gdyby jakiegoś konkretnego zabrakło. O samą jakość bitów także nie musimy się martwić. Te mają twardość 60 HRC, czyli typową dla tego typu narzędzi. Nie powinny więc się szybko ścierać, jak ma to miejsce przy zakupie taniego zestawu bitów wątpliwej jakości. 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Honor MagicBook Pro 2020 oficjalnie, czyli premiera wydajnego laptopa w niskiej cenie

Sam śrubokręt posiada przekładnię z 45 zębami, co według zapewnień producenta zwiększa moment obrotowy urządzenia względem poprzednika. Kolejnym atutem jest natomiast fakt, że nieużywane bity możemy schować w jego rączce. Niestety, producent nie pochwalił się jego innymi parametrami. Możemy jednak założyć, że są one podobne jak w poprzedniku. Mowa więc o zasilaniu przez dwie baterie 1,5 V i silniku elektrycznym 150 obrotów na minutę. Oczywiście ze względu na wyżej wymienioną przekładnię sama głowica obraca się znacznie wolniej. Jednak dzięki temu jest w stanie dokręcać śruby. Elektryczny śrubokręt Xiaomi został wyceniony na 99 juanów, czyli około 60 PLN.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x