Samsung Galaxy Note 10

Bateria Galaxy Note 20+ będzie zbyt mała?

Newsy

Bateria Galaxy Note 20+ ma być czymś, co może wielu użytkowników od nowego smartfona Samsunga zwyczajnie… odrzucić. Oczywiście, jeżeli doniesienia o jej pojemności się sprawdzą. Obecnie nie mamy nawet konkretnej daty premiery nowych smartfonów od Samsunga, a co dopiero mówić o pełnej ich specyfikacji. Jednak pierwsze doniesienia na temat akumulatora, nie są zbyt zachęcające.

Bateria Galaxy Note 20+

bateria Galaxy Note 20+
Fot. Samsung Galaxy Note 10

W weekend Łukasz pisał dla was o tym, co wiadomo już o nowych smartfonach Samsunga. Dalej oczywiście opieramy się na „przeciekach”, ale te w przeszłości wyjątkowo często się sprawdzały. Przynajmniej jeżeli chodzi o premiery Koreańczyków. Dziś pojawiły się kolejne informacje o tym, co może pod maską „chować” nowy smartfon z serii Note. Wygląda na to, że Bateria Galaxy Note 20+ może być wyjątkowo… rozczarowująca. Wprawdzie nie spodziewaliśmy się ogromnej pojemności, ale zważywszy na wielkość ekranu, którą seria Note zawsze miała sporą, akumulator także powinien być większy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tymczasem pierwsze informacje o pojemności akumulatora sprawiają, że czas pracy na jednym ładowaniu może nie być wystarczający. Bateria Galaxy Note 20+ ma mieć bowiem pojemność 4500 mAh, czyli dokładnie tyle samo, co w Galaxy S20+. I choć tam czas pracy jest satysfakcjonujący, to w Note może już tak nie być. Mamy dostać przecież większy wyświetlacz, którego częstotliwość odświeżania prawdopodobnie będzie na poziomie 120 Hz. Może się więc okazać, że wspomniane 4500 mAh będzie problemem.

Zobacz też: Samsung wspiera startupy

Oczywiście to dalej informacje, które nie są oficjalnie potwierdzone. Jednak patrząc na obecną generację Galaxy Note, wydają się wielce prawdopodobne. I niby przyzwyczailiśmy się do tego, że smartfony trzeba często ładować, to jednak miło byłoby, gdyby dało się to robić rzadziej. Nawet wtedy, jeżeli sprzęt były odrobinę grubszy czy cięży. Coś za coś. Premiera nowych Galaxy Note powinna odbyć się jeszcze w tym roku.

Źródło: GSM Arena / Galaxy Club


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x