allegro smart ile zaoszczędził rekordzista

Darmowe dostawy w ramach Allegro Smart znowu przedłużone – ile zaoszczędził rekordzista?

Newsy

Allegro poinformowało o kolejnym przedłużeniu darmowych dostaw w ramach Allegro Smart swoim użytkownikom – wiemy także, ile zaoszczędził rekordzista, który od początku obowiązywania oferty zamówił ponad 1000 paczek.

Ile na darmowych dostawach Allegro Smart podczas epidemii zaoszczędził rekordzista?

Darmowe dostawy w ramach Allegro Smart zostały wprowadzone 17 marca. Wcześniej z usługi mogli korzystać tylko wybrani użytkownicy platformy, którzy zdecydowali się za nią płacić. Właśnie minęły więc 2 pełne miesiące promocji.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]
allegro smart ile zaoszczędził rekordzista
źródło: Allegro

Przeciętny aktywny użytkownik Allegro zaoszczędził na obowiązujących od 2 miesięcy darmowych dostawach od 80 do 120 zł. Są jednak wyjątki, a wśród nich rekordzista, który zamówił przez ostatnie 2 miesiące ponad 1000 paczek. Na kosztach dostawy użytkownik zaoszczędził ok. 6200 zł. To informacja, którą przekazał dziś portal Bankier.pl, powołujący się na wiadomość od samego Allegro.

Czytaj także: Anulowanie zamówień na Allegro już dostępne – sprawdziliśmy, jak to działa

Darmowe Allegro Smart dla wszystkich użytkowników zostały właśnie przedłużone o kolejne 30 dni. Usługa jest ważna do 18 czerwca 2020. Osoby, które z promocyjnej oferty korzystały już wcześniej, nie muszą nic robić. Allegro automatycznie doliczy dodatkowy miesiąc do ważności usługi. Co w przypadku nowych użytkowników, którzy dopiero teraz dowiedzieli się o akcji i chcieliby aktywować darmowe dostawy? W górnej części głównej strony Allegro na żółtym pasku wyświetla się informacja o darmowych dostawach. Po jej kliknięciu Allegro przeniesie nas do strony, gdzie można aktywować usługę. Jej status i ważność można także sprawdzić, wchodząc z poziomu swojego profilu w zakładkę mój smart.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x