Dell z Androidem w tym tygodniu?

Newsy

O pierwszym telefonie Della z systemem operacyjnym Android pisaliśmy ostatnio kilka miesięcy temu. (miał pojawić się na MWC) Wtedy jak się okazało przygotowany przez firmę telefon nie został zaakceptowany przez żadnego z operatorów co w następstwie sprawiło, że nie pojawił się na rynku. Dzisiaj pojawiły się nowe doniesienia na ten temat. Jeśli wierzyć temu co pisze techcrunch.com i jego informatorom, telefonu Della możemy spodziewać się nawet w ciągu najbliższych dwóch dni.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Póki co firma dogadała się z operatorem China Mobile, natomiast jeśli osiągnie on tam sukces nie wykluczone jest, że zobaczymy go również w Europie czy USA. Dla przypomnienia telefon Della ma być całkiem podobny do iPhone – wyposażony będzie w wielki dotykowy ekran a pozbawiony fizycznej klawiatury.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x