LG Q51

Seria Q od LG nie umarła – producent zastrzega nazwy dla 13 modeli

Newsy

Kiedyś mówiliśmy tak o HTC, dzisiaj niestety podobnie zaczynamy wpisy związane z LG. Dział mobilny Koreańczyków ewidentnie miał lepsze i gorsze momenty. Obecne prawdopodobnie są bliższe tym drugim. Jednak firma nie odpuszcza i cały czas stara pokazać się konsumentom, że nadal istnieją i próbują nowych rozwiązań. Najświeższy przykład, LG Velvet, może nie spotkał się z ogólnoświatowymi oklaskami, ale ewidentnie widać, że smartfon znajdzie swoją grupę odbiorców. Tymczasem do gry mogą dołączyć kolejne modele, które tym razem będą należeć do względnie udanej, ale bardziej budżetowej serii Q.

Szczęśliwa 13-stka? LG może szykować tyle nowych modeli z serii Q

Rodzina Q od Koreańczyków rozpoczęła się od modelu LG Q6, który był na swój sposób przełomowy. Pokazał on nam, że na nowy trend w wyświetlaczach (inne proporcje, mniejsze ramki) wcale nie trzeba długo czekać. Jednak z biegiem lat ta seria została w tyle. Tylko to nie oznacza, że LG rezygnuje z niej. Wręcz przeciwnie, firma zarejestrowała aż 13 nowych nazw, które jednoznacznie sugerują, że Koreańczycy nie zabijają rodziny Q. Co prawda wśród tych oznaczeń jest LG Q51, który już został zaprezentowany, ale cała reszta pozostaje tajemnicą. Możemy się domyślać, że oznaczenie Q3x będzie mogło zastąpić budżetowe modele K – nie da się ukryć, że w tej serii już trochę ciężko się odnaleźć.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Smartwatch od Garmina dla… żeglarzy!

Dlatego uproszczenie portfolio LG na pewno jest potrzebne. Zebranie większości smartfonów w jednej serii Q jak najbardziej może się udać. Zabieg podpatrzony u Samsunga, który zabił Galaxy J, a rozszerzył Galaxy A, jest odbierany jako udany. W takim razie warto powtarzać takie zabiegi. Tylko jednego trzeba być pewnym – numeracja wskazuje, że LG zaplanowało wszystkie nowości na około 3 lata.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x